top of page

APPLEBY COLLEGE SUMMER CAMP

Розташування:м. Оквілл, Онтаріо, Канада

Вік студентів: 12-16 років

Тип проживання:Резиденція у школі

Опис:

 

Appleby College – це приватний коледж-пансіон, заснований у 1911 році в місті Оквілл (провінції Онтаріо), на березі озера Онтаріо та за 30 хвилин їзди від Торонто.

 

Appleby College має дуже високі академічні стандарти: так за свій підхід до навчання, викладацький склад (половина викладачів коледжу мають наукові ступені), оснащення та великий вибір різних програм, він увійшов до ТОП-20 найкращих приватних коледжів-пансіонів світу.

 

Коледж має багато партнерських відносин з навчальними закладами Японії, Китаю, Франції, Іспанії та Німеччини.

 

Appleby College – новатор у сфері комп"ютеризації навчання. Саме тут вперше було впроваджено проект «Електронна школа», який мав на увазі появу ноутбуків у кожного викладача та студента.

 

Також коледж став першим, де запровадили програму Diploma in Global Leadership – програму з виховання лідерів, розвиток лідерських якостей та виховання соціальної відповідальності. Тут студентам розширюють кругозір та виховують у них активну життєву позицію, навчаючи їх економічним, політичним та соціальним проблемам світу.

 

Коледж Appleby акредитований рядом професійних освітніх організацій та є членом міжнародних асоціацій: Overseas Association for College Admission Counseling, World Leading Schools Association, G20 Schools.

 

Випускники Appleby College вступають до кращих університетів світу (99% вступили до університетів першого вибору): McGill University, New York University, Edinburgh University, London College of London, London School of Economics, University of Bristol.

 

Програма:

 

Програма Summer ESL Program орієнтована на мотивованих студентів 12-16 років, які хочуть розвинути всі аспекти англійської мови та планують навчатися в іноземних навчальних закладах.

 

Тривалість програми – 4-8 тижнів, по 30 занять на тиждень, групи – до 12 осіб.

 

4-тижневий інтенсивний курс Ottawa Cultural Tripпоєднує академічну підготовку з англійської мови (ESL Program) та програму «Поїздка до Оттави». Програма присвячена 150-річчю Канади та розрахована на дітей, яким цікава її історія. Після закінчення 3-тижневої інтенсивної програми діти вирушать у подорож. За тиждень вони відвідають Кінгстон, першу столицю провінції Канада, нинішню столицю Оттаву та франкомовне місто Монреаль. Під час подорожі викладачі не лише розповідатимуть про пам'ятки, а й вестимуть уроки канадської історії та культури.

Курс включає 30 годин англійської на тиждень, групові та індивідуальні заняття.

 

4-тижневий інтенсивний курс Canoe Trip  поєднує академічну підготовку з англійської мови (ESL Program) та програму «Вирушаємо на північ на каное». Ця розважальна програма є пригодою зі сплавами на каное і походом у провінції Північна Онтаріо. Протягом тижня діти разом із досвідченими інструкторами навчатимуться виживати в дикій природі – ставити намети, готувати їжу на багатті, ловити рибу та сплавлятися на каное. Однак пригоди на природі не скасовують занять мовою. Учасники походу не тільки весь час спілкуватимуться англійською один з одним, але також будуть і викладачі англійської мови.

Курс включає 30 годин англійської на тиждень, групові та індивідуальні заняття.

 

Проживання:

 

Студенти проживають у двомісних кімнатах в одному із 4 гуртожитків: 2 – для дівчаток та 2 – для хлопчиків.

 

Харчування у хлопців триразове з окремими невеликими перекушуваннями, що передбачає повний пансіон.

 

Розважальна програма:

 

Студенти відвідують Ніагарські водоспади та Канадський парк розваг, великі матчі та змагання з футболу та бейсболу, Середньовічне шоу, ходять до кінотеатрів та музеїв, оглядають пам'ятки Торонто (у тому числі Сі-Ен Тауер та Університет Торонто). Діти відвідають зоопарк Торонто та парк розваг Canada's Wonderland.

 

На території коледжу хлопчикам та дівчаткам теж є чим займатися, бо тут розташувалися 5 футбольних полів, басейн, фітнес-центр, льодова ковзанка, майданчик для хокею на траві, стіна для скелелазіння, 3 корти для сквошу та тенісу, а також художні студії. .

 

Дата програми:

 

 

Вартість програми:

 

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page