top of page

DIDDEUTSCH-INSTITUT

Розташування:Німеччина – Берлін, Франкфурт, Гамбург, Мюнхен, Кельн, Аусбург, Потсдам, Нюрнберг, Вісбаден, Ашаффенбург, Хехст-ім-Оденвальд, Веймар

Австрія - Відень

Вік студентів: 8-17 років

Тип проживання:приймаюча сім'я, студентська резиденція

Опис:

 

DID Deutsch-Institut – один із найбільших навчальних закладів у Німеччині та має представництва у багатьох містах. Мовна школа була заснована в 1970 році, і на сьогоднішній день має навчальні центри в Берліні, Франкфурті, Гамбурзі, Мюнхені, Кельні, Аусбурзі, Потсдамі, Нюрнберзі, Вісбадені, Ашаффенбурзі, Хехст-ім-Оденвальді, Веймарі.

 

З моменту створення DID спеціалізується на навчанні німецької мови як іноземної. Філософія викладання лежить в основі його назви - Deutsch in Deutschland (DID), що означає "німецька в Німеччині".

 

Усі викладачі школи – носії мови, сертифіковані спеціалісти та професійні філологи. Багато хто з них навчався або працював за кордоном, тому вільно розмовляє кількома іноземними мовами.

 

Унікальність школи в тому, що студентам пропонується величезний вибір курсів для різного віку бажаючих навчатися: від короткострокових програм до підготовки до університету. Також школа дозволяє комбінувати курси у різних містах, оскільки центри DID розташовані по всій Німеччині.

 

Основний принцип DID – це комплексний підхід до вивчення німецької мови, тобто викладання ведеться в контексті культурного середовища, з постійною практикою спілкування з носіями мови та культури. Головне завдання – викликати у студентів активність, стимулюючи їх якнайбільше спілкуватися німецькою мовою.

 

DID Deutsch-Institut – член Європейського товариства перевірки якості мовного навчання EAQUALS та Професійного союзу з німецької мови як іноземної Fadaf. Школа є сертифікованим центром зі складання міжнародних іспитів з німецької мови TestDaF та Telc.

 

Програми:

 

Стандартний літній курс для дітей 12-16 років

 

Стандартний курс із 20 заняттями або інтенсивний із 24 уроками на тиждень пропонують усе, чого очікують від канікулярного курсу студенти цього віку: вчать німецьку та одночасно знайомляться з країною, заводять нових друзів та відпочивають від шкільних буднів. У хлопців достатньо вільного часу для знайомства з Німеччиною та її культурою, спорту та розваг.

 

Курси проходять у двох містах:

 

- в Ашаффенбурзі, який налічує 65000 жителів, і знаходиться за 40 км від міжнародного аеропорту Франкфурт-на-Майні

- у Потсдамі, що розташувався за 38 хвилин їзди від Берлінського залізничного вокзалу.

 

Стандартний літній курс для дітей 14-17 років

 

Курси для хлопців 14-17 років проходять в Аугсбурзі, Вісбадені, Кельні або Нюрнбері. Навчаючись на стандартному курсі з 20 заняттями на тиждень, можна знайти масу нових друзів з усіх кінців світу, розважитися та вдосконалювати німецьку.

 

Заняття проходять у групах у середньому 10-12 осіб. Можна приїхати та навчатися від двох до одинадцяти тижнів.

 

Розважальна програма дуже активна і передбачає щонайменше 4 заходи на тиждень та 1 екскурсію на цілий день.

 

Студенти проживають у гостьових сім'ях для повного занурення в середу нової мови.

 

Літні табори

 

Студенти проживають у студентських резиденціях, що дозволяє хлопцям більше часу проводити з ровесниками, а також більш інтенсивну розважальну та спортивну програми. Інтенсивність програми можна вибрати: 20 чи 24 заняття на тиждень. Після занять юнаки можуть займатися спортом: грати у футбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс.

Літній табір у Хехст в Оденвальді (8-14 років)

 

Хехст налічує 10 000 жителів, знаходиться в центрі природного парку Оденвальд - середнього гірського масиву під Франкфуртом. Мальовнича місцевість із багатими лісами, фахверковими садибами та середньовічними фортецями влітку стає лаштунками жвавого життя, коли в колишньому монастирі Хехст збираються студенти понад 60 різних національностей, щоб навчати німецьку мову та відкрити для себе Німеччину.

 

Літній табір німецької мови в Обервезелі (12-16 років)

 

Обервезель – місто в Німеччині, у землі Рейнланд-Пфальц. Для кожної людини в Обервезелі будуть цікаві місця. Це історичні та культурні пам'ятки, архітектурні пам'ятки: казкові фортеці, руїни монастиря, до стін якого прибудовані житлові будинки, середньовічні сторожові вежі, мури. Близько 30 середньовічних замків і веж у цих місцях розташовані на кожному другому кілометрі, а саме місто славиться своїми виноробними господарствами.

 

Літній табір німецької мови в Берліні - Mitte (14-17 років)

Після Лондона Берлін є другим за чисельністю населення містом у Європі, а площею – він справжній мегаполіс: його протяжність із заходу Схід становить 45 км! Студентська резиденція знаходиться у центрі Берліна, це зелені та спокійні квартали у південній частині столиці. На наземному метро - а найближча станція всього за кілька хвилин ходьби від резиденції - звідси можна всього за 15 хвилин дістатися центру Берлін-Мітте з найважливішими пам'ятками міста.

 

Літній табір німецької мови у Франкфурт-на-Майні (14-17 років)

 

Франкфурт - місто в центрі Німеччини, розташоване на обох берегах річки Майн. Це не лише економічна та фінансова столиця Німеччини, а й найважливіший її культурний центр. У Франкфурті також проводиться величезна кількість промислових виставок та культурних заходів, наприклад, всесвітньо відома автомобільна виставка IAA (Internationale Automobil-Ausstellung) та знаменитий книжковий ярмарок Frankfurter Buchmesse. Франкфурт-на-Майні - це батьківщина великого поета Йоганна Вольфганга Ґете.

 

Літній табір німецької мови у Мюнхені (14-17 років)

 

Резиденція в Мюхені розташована лише за 6 зупинок метро від Марієнплац, що означає, лише 10 хвилин їзди на транспорті відокремлюють резиденцію від магазинів і торгових центрів, а також численних пам'яток та атракціонів міста. Це настільки полегшує знайомство та дослідження Баварської столиці! Розташування резиденції в Мюнхені також дуже зручне для поїздок за місто. 7 хвилин їзди на метро і можна дістатися головного вокзалу міста. Звідси йдуть поїзди до визначних пам'яток, таких як Замок Нойшванштайн. Гарміш-Партенкірхен також входить програму екскурсій, а також поїздки в Ульм та Нюрнберг. Але і сам Мюнхен багатий на чудові місця і визначні пам'ятки, такі як Англійський Сад, Олімпійський Парк і Світ БМВ.

 

Літній табір німецької мови у Відні (Австрія) (14-17 років)

 

Резиденція у Відні пропонує студентам сучасні умови проживання – будівля зовсім нова і була добудована лише навесні 2013 року. Воно розташоване в самому центрі австрійської столиці, за 15 хвилин ходьби від замку Бельведер – одного з найкрасивіших та найзнаменитіших пам'яток міста. В той же час, залізничний вокзал розташований зовсім поруч, всього лише в 10 хвилинах – що дуже зручно для дослідження мальовничих околиць Дунайського міста-метрополії.

 

Проживання:

 

За програмою цілорічних курсів студенти проживають у сім'ях, що приймають, на відміну від літніх програм, де студенти розміщуються в студентських резиденціях.

 

Розважальна програма:

 

Кожна з програм пропонує широкий вибір екскурсій, заходів та додаткових занять, які допомагають тримати дітей та підлітків постійно зацікавленими.

 

Вартість програми:

 

Від 1200€ за 2 тижні (залежно від програми та локації). Точні ціни, будь ласка, уточнюйте у наших менеджерів.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page