top of page

ACADEMIC CAMP

Academic Camp

 

Academic Camp – це освітні програми в Канаді та Швейцарії для студентів 12-17 які хочуть провести. Курси поєднують у собі вивчення академічних предметів, заняття спортом, екскурсії та подорожі.

 

Програми в Канаді проводяться на базі провідних шкіл-пансіонів:

 

Brentwood College School знаходиться в провінції Британська Колумбія, камус школи розташований в унікальному місці на березі Тихого океану.

 

Rothesay Netherwood School знаходиться на східному узбережжі Канади в провінції New Brunswick в мальовничій лісовій місцевості.

Ashbury College знаходиться в столиці Канади місті Оттава і розташований між берегами річок Оттава і Рідо в безпосередній близькості від центру міста.

 

Програми в Швейцарії проводяться на базі Collège et Lycée Saint-Charles розташованому в місті Портрантрюї в годині їзди від міста Базель.

Переваги програми:

 

Усі програми Academic Camp розроблені з урахуванням міжнародної системи CLIL.

CLIL (Content and Language Integrated Learning або предметно-мовне інтегроване навчання). Мета CLIL – це вивчення шкільних предметів за допомогою іноземної мови, а також детальне вивчення іноземної мови через предмети, що вивчаються.

 

Навчання базується на чотирьох основних засадах: контенті, комунікації, сприйнятті та культурі. Усі вони перебувають у безперервному зв'язку між собою.

 

Методика CLIL розвиває навички спілкування та мислення у студентів, розширює міжкультурні знання, відкриває творчий потенціал та підвищує мотивацію.


Структура программ  Academic Camp Canada:

Exploration Classes

Ця програма розроблена для студентів віком 12-14 років. Ви вивчіть та відкриєте для себе весь спектр академічних предметів, включаючи англійську мову, математику, загальні науки, мистецтво та суспільні науки.
 
Щотижня ви присвячуватимете свій час чотирьом предметам. Розклад буде складений для вас, і вас навчатимуть досвідчені викладачі у невеликих класах максимум по 15 учнів. По п'ятницях ви будете брати участь в семінарах та лекціях, які будуть проводитися експертами та професіоналами у своїх галузях.

 

Engagement Classes

Ця програма розроблена для учнів віком від 15 до 17 років. Ви зможете вибрати предмети, за якими хочете спеціалізуватися, і на вивченні яких ви хочете зосередитися. Ви дізнаєтесь, як підвищити свій інтерес до предмета, що вивчається, розвинути своє критичне мислення і стати більш незалежним у процесі навчання. Щотижня ви присвячуватимете свій час чотирьом предметам. Повний список доступних предметів: Академічний французький, Мистецтво, Біологія, Бізнес, Хімія, Проведення дебатів, Англійська, Екологічні системи та суспільства, Написання есе, Історія та політика, Математика, Фізика, Презентації та інтерв'ю, Теорія пізнання.

Спеціалізовані програми (15-17 років)

- Комп'ютерні технології та Інформатика - Британка Колумбія та Оттава

- Медицина - Британська Колумбія та Оттава

Структура программ  Academic Camp Switzerland:

Exploration Classes

Ця програма розроблена для студентів 12-14 років передбачає вивчення академічних предметів у класах до десяти студентів. Ви будете вивчати англійську мову, математику, природничі науки, суспільні науки та  искусство. 

Мова навчання - англійська, 30 годин.

 

Engagement Classes

Студенти у віці від 15 до 17 років. можуть вивчати предмети вибір у групах до 10 учнів. Розклад занять передбачає 4 уроки по 75 хвилин на день, 30 годин занять на тиждень. Повний список доступних предметів: Академічний французький, Мистецтво, Біологія, Економіка, Хімія, Англійська, Написання есе, Математика, Фізика, Презентації та інтерв'ю, Теорія пізнання.

Екскурсії:

Ви будете брати участь у нашій захоплюючій і насиченій програмі дозвілля, щоб розвинути свої лідерські якості, стати більш впевненими і завести друзів з усього світу.

Програми в Швейцарії включають екскурсійні поїздки в Цюріх, Париж, Штутгарт і Женеву.поїздки до Ванкувера, Монреалю та Квебеку.

 

Проживання:

Студенти проживають на базі школ  в 1-3-х місцевих кімнатах.

 

Дати та вартість програми:

Academic Camp Швейцарія

04 июля – 15 августа – CHF 2250/1 неделя

Academic Camp Канада

Британская Колумбия  (04 июля–25 июля) - $6150/3 недели

Британська Колумбія  ( 25 липня-08 серпня) - $4125/3 тижня

Оттава, Медицина (18 липня-01 серпня) -$6000/2 тижня

Оттава, Інформатика (18) липня-01 серпня) -$5000/2 тижня

Нью-Брунсвік (01 серпня-22 серпня) -$5800/3 тижня

Нью-Брунсвік, Медицина (01 серпня-22 серпня) -$6000/3 тижня

У вартість входить навчання, проживання, харчування, трансфери, екскурсії, розважальна програма.

 

Додатково оплачується: авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page