top of page

ADMIRAL FARRAGUT ACADEMY

Зустріч із директором зі стратегічних ініціатив

та презентація школи.

Американська школа Admiral Farragut Academy шукає яскравих та талановитих учнів у Києві та Україні!

 

02 жовтня о 18:30 відбудеться зустріч – презентація престижної американської школи-пансіону Admiral Farragut Academy. Директор зі стратегічних ініціатив Джефф Огден (Jeff Ogden) приїде до Києва і розповість про всі переваги школи, процес вступу та літні курси.

 

Хочете навчити вашу дитину бути відповідальною? Хочете, щоб він змінив себе: став впевненим у собі, цілеспрямованим та дисциплінованим? Позбувся шкідливих звичок і набув нових навичок? Перестав лінуватися і почав вивчати уроки? Захотів бути лідером і став пишатися своїми здобутками? А можливо, ви хочете, щоб дитина навчилася керувати яхтою та катером чи літати на літаку та гелікоптері?

 

Саме з нами це може стати реальністю. Наші студенти, як дівчатка, так і хлопчики, вже успішно закінчили цю школу і зараз продовжують навчання в університетах США.

 

Admiral Farragut Academy (штат Флорида) – одна з двох шкіл у США з поглибленою підготовкою у військово-морській справі.

 

Ця школа не готує учнів до військової служби, а використовує військову модель навчання. Тільки 3-5% випускників обирають військову галузь для їхньої подальшої кар'єри. Але саме тут дітей привчають до дисципліни та відповідальності за свої вчинки. Саме тут вивчають те, що у кожного рішення і вибору є наслідки та результат.

 

Admiral Farragut Academy відрізняється своєю навчальною програмою та іншими спеціалізованими авторськими курсами: наприклад, морська біологія, навігація, дайвінг та підводне плавання, океанологія, лідерство, авіація, роботехніка, бізнес. Окрім цього, школа запровадила інноваційну освітню програму STEM, яка дозволяє готувати різнобічних учнів із високим рівнем знань.

 

Школі присуджено почесний вищий статус Honor Naval School, який затверджується самим Конгресом США і щорічно підтверджується в ході суворої атестації.

 

Школа пишається не лише своїми учнями, а й високопрофесійними складами: понад 40% викладачів мають вчені ступені. Вони постійно розвиваються і підвищують і так високі кваліфікації.

 

Випускники Admiral Farragut Academy наочно демонструють весь професіоналізм школи. Серед них – 2 астронавта (Чарльз Дьюк  та Алан Шепард), які здійснили прогулянки по Місяцю (таких людей всього 12 у світі), митці, успішні бізнесмени, успішні бізнесмени.

 

Найзатребуваніші та елітні вищі навчальні заклади світу полюють за випускниками цієї школи. Саме тому всі вони вступають до обраних ними університетів та отримують стипендії на весь термін навчання.

 

Літні програми для хлопців 11-18 років – це чудовий спосіб побачити школу, поринути в її атмосферу, спробувати унікальні програми і прокачати англійську мову.

 

Тривалість програм – від 2-х до 6-ти тижнів.

 

Приходьте 02 жовтня о 18:30 на презентацію та переконайтеся, що існують програми, які справді навчають та допомагають дітям!

 

Попередня реєстрація – обов'язкова. Кількість місць строго обмежена і вхід лише після попередньої реєстрації та отримання підтвердження.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Studio 13

м. Київ, вул. Золотоворітська, 13

Початок о 18:30

+380444960948

+380953302777

Адреса презентації

РЕЄСТРАЦІЯ

Надіслано. Дякую!

bottom of page