top of page

ADMIRAL FARRAGUT ACADEMY

Summer Boarding Programme

Admiral Farragut Academyрозташована на березі Мексиканської затоки, в мальовничому і сонячному місті Сент-Пітерсберг, штат Флорида і була заснована в 1933 році.
Це одна із двох шкіл у США з поглибленою підготовкою у військово-морській справі. Ця школа не готує учнів до військової служби, а використовує військову модель навчання. Лише 3-5% випускників цієї Академії обирають військову галузь для своєї подальшої кар'єри. Але саме тут хлопців привчають до дисципліни та відповідальності за свої вчинки і вчать тому, що у кожного рішення та вибору є наслідки та результат.
Академія відрізняється своєю навчальною програмою та іншими спеціалізованими авторськими курсами, а саме: морська біологія, навігація, дайвінг та підводне плавання, океанологія, лідерство, авіація, робототехніка, бізнес. Окрім цього, академія запровадила інноваційну освітню програму STEM, яка дозволяє готувати різнобічних учнів із високим рівнем знань.

Літня програма вAdmiral Farragut Academy– це унікальний літній бординговий досвід для підлітків, що вступають у 8-12 класи (вік 13-18 років), що проводиться на кампусі Академії  у місті Сент-Пітерсберг, штат Фентріберг.

 

Студенти можуть вибрати академічні та факультативні курси, а також весело провести весело час і відвідати місцеві заходи та визначні пам'ятки. Діти мають можливість приїхати на цю програму на 2, 3, 4, 5 або 6 тижнів. Студенты, окончившие 6-недельную летнюю программу с изучением  академических дисциплин ( алгебра, геометрія, англійська мова або історія), отримують 1 повний кредит у старшій школі.

Приклад курсів, що пропонуються для вивчення під час 3-годинної ранкової сесії: Алгебра, Геометрія, Англійська мова, Історія, Морська наука, Інжиніринг/STEM/Робототехніка, Англійська як іноземна, Навчальний корпус офіцерів запасу флоту.

Приклад курсів, що пропонуються для вивчення під час 3-годинної сесії у другій половині дня: Арт/фотографія, Підготовка до екзамену SAT, Дрони, Спорт/фітнес, Вітрильний спорт, Занурення з аквалангом.

Admiral Farragut Academy надає своїм студентам двомісне та тримісне розміщення в сучасних комфортабельних номерах, оснащених кондиціонерами, Wi-Fi та всіма необхідними зручностями. Спальні для дівчаток та хлопчиків розділені, у кожному номері є ванна кімната та туалет.

Деталі літньої програми:

  • вік студентів: 13-18 років

  • академічна програма: 20 годин на тиждень

  • проживання в резиденції: двомісне та тримісне розміщення з вигодами у кожній кімнаті

  • у вартість програми входить: всі академічні та факультативні курси та заняття спортом, 3-разове харчування, проживання в резиденції Академії, медичні послуги, що надаються шкільним медпунктом, постільна білизна, рушники, подушки та ковдри, щотижневі послуги пральні, всі екскурсії поза кампусом академії трансфери в/з аеропорту Tampa International Airport (TPA) з/з резиденції, шкільна страховка.

  • екскурсії вихідного дня, які входять у вартість програми: тематичні парки (Busch Gardens, Walt Disney World, Universal Studios, Islands of Adventure, Sea World, Adventure Island), місцеві розваги (катання на роликах, похід у кінотеатр, ігрові автомати, дельфінарій, відвідування гри з бейсболу, боулінг, міні-гольф, пляж, шопінг)

  • заходи, якими можуть займатися хучні під час навчального тижня у вільний від занять час та які входять у вартість програми: волейбол або пляжний волейбол, вечірні кіноперегляди, плавання на байдарках, веслування на веслах та вітрильний спорт.

  • перелік курсів для студентів, які пропонуються за додаткову плату: Дрони, Вітрильний спорт, Занурення з аквалангом

 

Дати програми:

Тривалість програми: від 2-х до 6-ти тижнів

Вартість програм:

2 тижні - 2821 $,

3 тижні – 4010 $

4 тижні – 4985 $

5 тижнів – 5550 $

6 тижнів – 5845 $

Додатково оплачується: авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page