top of page

BUCKSMORE LONDON ADVANCED STUDIES PROGRAMME

Bucksmore Education

 

Bucksmore Education - це компанія, яка об'єднує мовні літні школи та надає якісне навчання англійській мові на базі найтоповіших університетів. За понад 33 роки компанія навчила понад 10 тисяч студентів із 60 країн.

Переваги програми:

 

London Advanced Studies Programme – академічний літній курс для амбітних студентів 13-16 років, які відчувають у собі потенціал та бажання повчитися на програмі просунутого рівня. Курс доступний і для носіїв мови та для міжнародних студентів з рівнем Upper-Intermediate.

 

Специфіка програми полягає в тому, що студентам необхідно вибрати один основний предмет, а другий більш профільний. Саме їхні  учні вивчатимуть упродовж усього тижня. На додаток до цього, кожен студент готує ще й додатковий проект на одну з таких тем: "Президент Bucksmore", "Британська столиця культури", "Технічна виставка".

Кампус Королівського коледжу Лондона (King's College London), розташований на Стренді - це самий центральний університетський кампус у Лондоні. Заняття, заходи та обіди проходять тут, поряд зі знаменитим Сомерсет-Хаус.Проживання надається у студентській резиденції недалеко від кампусу Університету.

Всім студентам надається безкоштовний проїзний квиток на кожен тиждень їх перебування. Студенты  будут добираться из общежития до кампуса университета и обратно исключительно в сопровождении сотрудников Bucksmore.

 

Структура програми:

 

Програма передбачає 25 академічних годин на тиждень, решта часу хлопці їздять на екскурсії або займаються спортом.

 

Студенти навчаються у маленьких групах до 8 людина, що дозволяє викладачам приділяти кожному з них максимум уваги.

 

Для навчання студентам необхідно вибрати два предмети з наступних: фізика, математика, література, історія, психологія, бізнес, біохімія, підготовка до складання іспиту IELTS, філософія, роботобудування.

 

Екскурсії:

Програма передбачає 1 екскурсію на тиждень на цілий день за межі Лондона та мінімум 7 екскурсій на півдня головними пам'ятками столиці: відвідування мюзиклу, Букінгемського Палацу тощо.

 

Проживання:

Студенти проживають у приватному гуртожитку в 1-3-х місних кімнатах. Студентам подобається, що їхні кімнати не тільки дуже сучасні, але також об'єднані в блоки із загальною вітальнею та кухнею, в яких проживають до 8 студентів, а також один викладач школи.

 

Дата програми :

 

 

Вартість курсу:

 

£1700/1 тиждень*

 

*Програма розрахована на 2 або 4 тижні.

 

У вартість входить навчання, проживання, харчування, трансфери, екскурсії, розважальна програма.

 

Додатково оплачується: авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page