top of page

BUCKSMORE OXFORD & CAMBRIDGE ADVANCED STUDIES PROGRAMME

Bucksmore Education

 

Bucksmore Education - це компанія, яка об'єднує мовні літні школи та надає якісне навчання англійській мові на базі найтоповіших університетів. За понад 33 роки компанія навчила понад 10 тисяч студентів із 60 країн.

Переваги програми:

 

Oxford & Cambridge Advanced Studies Programme – академічний літній курс для амбітних студентів 16-18 років, які відчувають у собі потенціал та бажання повчитися на програмі просунутого рівня. Курс доступний і для носіїв мови та для міжнародних студентів з рівнем Advanced.

 

Специфіка програми полягає в тому, що студенти вивчають два предмети протягом двох тижнів.

 

Навчання у Кембриджі проходить у коледжі Magdalene College, одному з найвідоміших та центральних коледжів Кембриджського Університету. Коледж був побудований в 1428 році і досі залишається одним із найкрасивіших у всьому Кембриджі.

 

Студенти, які приєднаються до програми в Оксфорді, навчатимуться в Brasenose College, коледжі Оксфордського Університету, двері якого відчинилися в 1509 році. У цьому коледжі навчалося багато відомих студентів: від Вільяма Голдінга, письменника та Нобелівського лауреата до Девіда Камерона, попереднього прем'єр-міністра Великобританії.

 

Структура програми:

 

Двотижнева програма включає:

 

- 25 годин академічних інтенсивів (2 академічні предмети)

- 9 годин креативних воркшопів

- гостьові лекції та інтерактивні майстеркласи

- підготовка до складання іспитів SAT або IELTS (за бажанням)

 

Предмети доступні в Оксфорді та Кембриджі: політика та міжнародні відносини, бізнес, економіка, інжиніринг, міжнародне право, медицина, маркетинг, стійкий розвиток

 

Предмети доступні тільки в Оксфорді: архітектура, англійська література, фінанси, історія, історія мистецтв, філософія, кінознавство.

 

Предмети, доступні тільки в Кембриджі: Вища математика, штучний інтелект, біохімія, нейробіологія, фізика, соціологія, дослідження космосу.

 

Для розвитку різних академічних навичок студентам потрібно буде обрати один із воркшопів, який складається із трьох сесій: підприємництво, журналістика, кіновиробництво, драма, дебати чи урбаністичний скетчінг.

 

На додаток до воркшопів, у хлопців є можливість ходити на майстер-класи, які проходять тричі протягом двох тижнів. Студенти зможуть дізнатися, які навички необхідні, щоб досягти успіху в університеті та у побудові їхньої майбутньої карєри. Кожен зможе вибрати щось для себе – це може бути: підготовка до складання іспиту SAT, знайомство із системою вступу UCAS, мотиваційні листи, як проходити інтерв'ю-співбесіди, як писати есе, підготовка до складання іспиту IELTS, як правильно вибрати спеціальність, як правильно організувати процес навчання та самопідготовки, зустрічі зі студентами Оксфордського чи Кембриджського університетів.

 

Вечірня розважальна програма налічує великий вибір опцій: від походу в кіно, театр чи боулінг до вікторин, квестів та шопінгу.

 

Екскурсії:

Протягом двотижневої програми студенти мають три екскурсії на цілий день 1 екскурсія на півдня.

 

Проживання:

Одномісні кімнати з вигодами на поверсі

 

Дата програми:

 

Вартість курсу:

£1900/1 тиждень*

 

*Програма розрахована на 2, 4 або 6  тижнів.

 

У вартість входить навчання, проживання, харчування, трансфери, екскурсії, розважальна програма.

 

Додатково оплачується: авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page