top of page

BUCKSMORE YOUNG LEADERS PROGRAMME

Bucksmore Education

 

Bucksmore Education - це компанія, яка об'єднує мовні літні школи та надає якісне навчання англійській мові на базі найтоповіших університетів. За понад 33 роки компанія навчила понад 10 тисяч студентів із 60 країн.

Bucksmore Education входить до складу Oxford International Education Group - одного з провідних освітніх провайдерів, який був створений в 1991 році і з тих пір об'єднує кілька великих освітніх компаній: UIC Tutorial College, Bucksmore Education, Pathways, D'Overbroeck's College.

Переваги програми:

 

Bucksmore Young Leaders – флагманська програма для хлопчиків та дівчаток 13-18 років. Мета програми – навчити студентів ключових навичок, необхідних для того, щоб стати майбутніми лідерами їхнього покоління. Програма Юних Лідерів – престижна літня програма, яка пропонує сучасний підхід не лише до покращення мовних навичок, а й до розвитку їхньої впевненості та лідерського потенціалу.

 

Програма проводиться на базі коледжу Оксфордського Університету Wadham College, який був заснований в 1601р. і розташований за 20 хвилин від центру Оксфорда. Щотижня студенти беруть участь у традиційній формальній вечері в Оксфордському університеті в головній будівлі Wadham College.

 

Структура програми:

 

Студенти навчаються у групах із 11 осіб. Рівень мови повинен бути не нижчим за Upper-Intermediate.

 

Навчання будується на тому, щоб покращити рівень мови у студентів та розвинути їхню впевненість у собі під час публічних виступів, навички спілкування, переговорів та дискусії під час дебатів. Студентам штучно створюють різні ситуації, з яких вони мають знайти вихід чи придумати рішення.

 

Програма передбачає 28 академічних годин на тиждень і розроблена таким чином, що включає не лише теоретичні заняття, а й інтерактивні лекції, створення проектів, аналіз та вирішення ситуаційних завдань.

 

На теоретичних заняттях студенти розбирають різні теми: політику, журналістику, право, туризм, технології та маркетинг.

 

Інтерактивні лекції привносять у навчання більш серйозні елементи, які не зачіпаються на жодних інших літніх курсах. Ці лекції побудовані за прототипом університетських лекцій, що дозволяє хлопцям працювати в групах і постійно мати зворотний зв'язок від викладачів.

 

Щотижня хлопців ділять на групи та оголошують їм теми проектів, які вони мають виконати. Наприкінці тижня відбувається презентація фінальних робіт.

 

Вечірня розважальна програма налічує великий вибір опцій: від походу в кіно, театр чи боулінг до вікторин, квестів та шопінгу.

 

Екскурсії:

Протягом двотижневої програми студенти мають дві екскурсії на цілий день 1 екскурсія на півдня.

 

Проживання:

Одномісне проживання із зручностями у новому (жовтень 2019р.) гуртожитку.

 

Дата програми:

Тривалість програми від 2х до 5ти тижень.

 

Вартість курсу:

£3500/2 тижня* 

У вартість входить навчання, проживання, харчування, страховка, трансфери, екскурсії, розважальна програма.

 

Додатково оплачується: авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page