top of page

CATS COLLEGE

Розташування: Великобританія – Лондон, Кембридж, Кентерберрі; США - Бостон

Вік студентів: 14-21

Тип проживання: студентська резиденція, гостьова сім'я

Програма/іспит: GCSE, A-Level, Foundation, NCUK, High School Term, IB.

Опис:

 

CATS College – це приватний коледж у Великій Британії, заснований у 1952 році і що входить до складу Cambridge Educational Group. CEG – це британська освітня компанія, яка гарантує високий рівень викладання та навчання.

 

На даний момент до складу CATS College входить 4 коледжі, які розташувалися в англійському Лондоні, Кембриджі та Кентербері, а також у Бостоні (США).

 

Щороку близько 97% випускників коледжів вступають у Queen Mary University of London, University College London (UCL), London School of Economics (LSE), University of Manchester, Bournemouth University та багато інших університетів США.

 

Коледж впровадив авторські методики навчання та виховання, які допомагають правильно визначити індивідуальні цілі для кожного студента, максимально розкрити потенціал та досягти всіх поставлених завдань. CATS College допомагає студентам розвиватися в особистісній та професійній сфері, за що було акредитовано British Accreditation Council for Independent Further and Higher Education.

 

CATS College London знаходиться в центрі престижного району Лондона, Блумсбері, де знаходиться Британський музей. Дорога від міжнародного аеропорту Хітроу займає близько 30 хвилин громадським транспортом.

 

CATS College Cambridge знаходиться в самому центрі міста, за 40 хвилин їзди поїздом від центру Лондона.

 

CATS College Canterbury розташований у місті Кентербері у графстві Кент, відомому як «сади Англії», за годину їзди від Лондона. Коледж має в своєму розпорядженні нові наукові лабораторії, центр індивідуального навчання, нові комп'ютерні класи, приміщення з інтерактивними дошками для семінарів, індивідуальні заняття та лекції, зонами для відпочинку та спілкування.

 

CATS Academy Boston знаходиться в передмісті Бостона, в районі Брейнтрі, неподалік Гарвардського, Бостонського університетів і MIT.

 

Програми:

 

Pre: Programme– ця програма підготовки необхідна тим, кому не вистачає необхідних знань, рівня англійської мови або віку для вступу на одну з програм: A-Level, IB або Foundation. Ця програма також підходить тим студентам, які просто хочуть удосконалити навички мови або підготуватися до іспитів.

 

GCSE (General Certificate of Secondary Education)- дворічна програма, яка передбачає вивчення базових предметів та предметів на вибір. Після закінчення цієї програми студенти отримують диплом про неповну середню освіту, з якою можна продовжити навчання на програмах A-Level або IB для отримання диплому про повну середню освіту.

 

A-level– дворічна програма підготовки до вступу до університету, диплом якої підтверджує повну середню освіту. Курс навчання включає заняття з трьом-чотирьом предмета.

 

University Foundation Programme– однорічна програма підготовки до вступу до університетів (альтернатива A-Level). Ця прискорена програма дозволяє іноземним студентам підготуватися до вступу до британських університетів. Foundation передбачає вивчення англійської, математики, а також профільних 3-4 предметів, залежно від обраної спеціальності.

 

International Baccalaureate (IB)- дворічна програма підготовки іноземних студентів до вступу до найкращих університетів світу. Програма IB ідеально підходить для студентів, які хочуть опанувати професійні знання відразу за декількома напрямками. Студенти вивчають 6 предметів: 3 на стандартному рівні та 3 на поглибленому. Також усі студенти повинні відвідувати заняття, присвячені теорії пізнання, написання розгорнутого есе та курс CAS (Creativity, Action and Service).

 

NCUK (The Northern Consortium)– це модульна 30-ти тижнева програма, яка готує студентів до вступу на перший курс провідних британських університетів. Ця міжнародна програма спрямована на формування мовних та академічних навичок, а структура програми розробляється відповідно до вимог 11 партнерських університетів-засновників. Після успішного проходження програми студенти гарантовано отримують, як мінімум, дві пропозиції про зарахування в одному з партнерських університетів: University of Bradford, The University of Huddersfield, University of Leeds, Metropolitan University Leeds, The Liverpool University, Liverpool John Moores University, University of Manchester , Manchester Metropolitan University, Salford University, Sheffield University, Sheffield Hallam University.

 

High School Term– програма для всіх бажаючих набути навчального досвіду у Великій Британії протягом одного або кількох триместрів. Студенти можуть самостійно формувати свою навчальну програму, вибираючи предмети, що їх цікавлять. Ця програма для тих хлопців, які хочуть переїхати вчитися у Велику Британію. Вона допоможе пройти процес інтеграції набагато простіше та легше.

 

Academic English Programme– англійські курси для студентів, чий рівень англійської мови не відповідає вступним вимогам на програми A-level та Foundation. Тривалість програми від 1 тижня до 4 семестрів – залежно від початкового рівня знань.

 

Проживання:

 

Студенти живуть у 1-2-х місних кімнатах у студентських резиденціях. Тим хлопцям, яким виповнилося 18 років, можна мешкати і в гостьових сім'ях.

 

Розважальна програма:

 

Студенти CATS College мають можливість займатися багатьма видами спорту: футболом, баскетболом, волейболом, бадмінтоном, тенісом, плаванням, єдиноборствами.

 

У коледжах є майстерні для шиття, дизайну, фото та графіки. Студенти можуть користуватися цифровою та книжковою бібліотекою, кафетерієм та навіть кінозалом.

 

У CATS коледжах є власні танцювальні та арт-студії, шаховий клуб та багато інших секцій, які можна відвідувати у будь-який зручний для студентів час.

 

Позакласні заняття насамперед спрямовані на формування всебічно розвинених особистостей, тому студенти грають у театрі, займаються в робототехнічному клубі, розвивають ораторські здібності в клубі дебатів.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page