top of page

CHELSEA COLLEGE OF ARTS

Chelsea College of Arts створює стимулююче середовище та сприятливу атмосферу для експериментування з новими ідеями. У коледжі переважає навчальний підхід, орієнтований на студента, в якому поєднані практичні заняття, критичний аналіз та професійна підготовка.

Розташований в районі Пімліко на березі річки Темзи, коледж має відмінну рису – його центральну частину займає площа Рутштейн Хопкінс, колишній парадний плац, зараз перетворений на виставковий простір просто неба, який трансформується протягом року роботами студентів і професіоналів. Курси коледжу включають витончені мистецтва, комунікаційний дизайн, дизайн інтер'єру та простору та дизайн текстилю. У двох галереях коледжу, Chelsea Space та Chelsea Future Space представлені новаторські експериментальні роботи, а галерея Тейт Брітан, де представлені роботи британських майстрів, починаючи з 15-го століття і до наших днів, знаходиться по сусідству.

Головне в Chelsea – це талант і різноманіття ідей. Душею коледжу є його студенти з їхньою енергією, згуртованістю, гумором та винахідливістю. Коледж продовжує традицію британської школи мистецтва: теплу, готову надати підтримку, відкриту спільноту людей, центральне місце в якій займає художник.

Навчальні програми

 

Середню спеціальну освіту

CCW Foundation Diploma in Art and Design (на основі CCW Progression Centre at Camberwell)

 

Вища освіта

FdA Interior Design 

BA (Hons) Fine Art 

BA (Hons) Graphic Design Communication 

BA (Hons) Interior and Spatial Design 

BA (Hons) Textile DesignGraduate Diploma Interior Design

Постдипломна освіта

MA Curating*

MA Fine Art 

MA Graphic Design Communication 

MA Interior and Spatial Design 

MA Textile Design 

MRes Arts Practice

 

Науково-дослідна робота 

PhD 

MPhil

 

*Підлягає затвердженню 
bottom of page