top of page

CHELSEA INDEPENDENT COLLEGE

Розташування:Великобританія, Лондон.

Вік студентів:14-19 років

Тип проживання:студентська резиденція

Програма/іспит:GCSE, A-Level, NCUK Foundation, Easter Revision

Опис:

 

Astrum Education – освітня британська організація, яка об'єднує коледж Chelsea Independent College та школу Kensington Park School. Усі вони знаходяться у центрі Лондона та пропонують програми середньої освіти.

 

Chelsea Independent College (CIC) – один із найкращих коледжів у Лондоні за програмами підготовки до університету. Коледж відкрили у вересні 2004 року, а з 2006 року він знаходиться на його нинішньому місці, а саме в історичному районі Лондона – Челсі. Район Челсі та Фулхема – один із найбільш фешенебельних у британській столиці. Тут є і бутіки, і всесвітньо відомі ресторани, і парки. Навпроти коледжу знаходиться рідний стадіон «Стемфорд Брідж» футбольного клубу «Челсі», а станція метро Fulham Broadway лише за кілька хвилин ходьби.

 

У коледжі є 24 аудиторії, 4 лабораторії, 2 комп'ютерні зали, фото- та арт-студії.

 

Більшість викладачів є випускниками Оксфордського та Кембриджського університетів та коледжів Лондонського університету, що говорить про серйозну та якісну підготовку студентів до вступу до обраних ними університетів. Випускники CIC вступають до університетів групи Russell Group, King's College London, Imperial College London та University College London.

 

Програми:

 

Chelsea Independent College пропонує різноманітні програми навчання.

 

GCSE(General Certificate of Secondary Education) – дворічна програма (10-11 класи) або прискорена однорічна програма (11 клас) для студентів 14-16 років, після закінчення якої студенти отримують диплом про неповну середню освіту.

 

Pre-A-Level– програма для студентів, які планують продовжити навчання на програмі A-Level, але не мають високого рівня англійської мови. Залежно від початкового рівня мови програма може тривати 6 місяців або 1 рік.

 

A-Level– дворічна програма підготовки до вступу до університету (12-13 класи), після закінчення якої студент отримує диплом про повну середню освіту. На першому році навчання студенти вивчають 4 предмети на вибір, на другому році 3 предмети.

 

NCUK(The Northern Consortium) International Foundation Year - однорічна програма для учнів віком від 17 років, яка проводиться з 1987 року і була заснована 11 британськими університетами. Ця програма дозволяє отримати навички та кваліфікацію, необхідну для вступу до університету.

 

Після успішного закінчення програми, студентам гарантується вступ до одного з одинадцяти NCUK-університетів: University of Bradford, University of Huddersfield, University of Leeds, Leeds Beckett University, The University of Liverpool, Liverpool John Moores University, Manchester University, Manchester Metropolitan University , University of Salford, University of Sheffield, Sheffield Hallam University.

 

Університети, що входять до складу NCUK, також працюють із рядом університетів-партнерів: Aston University, University of Birmingham, University of Bristol, University of Kent, Kingston University, Queen Mary, University of London.

 

За програмою NCUK IFY можна вибрати один із напрямків: науку, бізнес, техніку або гуманітарні науки. Також студенти вивчають комбінацію модулів, які відповідають обраному напряму.

 

Easter Revision– курси повторення матеріалу під час великодніх канікул. Є курси для програм GCSE, AS та A-Level, на яких хлопці відпрацьовують екзаменаційну техніку на основі минулих іспитів, а також повторюють основні та додаткові теми.

 

Проживання:

 

Студентам пропонується розміщення в сучасних та охоронюваних резиденціях. Проживають студенти в 1-3-х місних кімнатах з ванною кімнатою, невеликою кухнею та мікрохвильовою піччю. На всій території резиденцій є спільні кімнати з телевізорами та простором для спілкування. Харчування передбачене у вигляді повного пансіону: хлопці харчуються тричі на день у їдальнях на кампусі та в резиденції.

 

Вихователі, які проживають разом із хлопцями у резиденціях, доступні 24/7. Вони допомагають студентам з будь-якими питаннями або проблемами. Самі резиденції розташовані поряд зі станціями метро та зупинками автобусів та всього за 10 хвилин ходьби від коледжу.

 

Розважальна програма:

 

Велика увага у Chelsea Independent College приділяється позакласній діяльності. Студенти можуть ходити на шахи, відвідувати математичний та дискусійний клуби, художню студію, IT-лабораторії, заняття з підприємницької діяльності.

 

У коледжі працює студентська рада, яка організовує різноманітні спортивні та культурні заходи: ігри у футбол, баскетбол, бадмінтон. 2015 року футбольна команда CIC посіла 1 місце на лондонських змаганнях серед старшокласників.

 

Раз на тиждень студенти знайомляться з особливостями та тонкощами роботи за обраною професією у діючих компаніях та організаціях або ходять на екскурсії до профільних факультетів університетів.

 

На вихідних проводяться екскурсії культурними пам'ятками Лондона: Букінгемський палац, Музей Мадам Тюссо, Британський Музей, міста Оксфорд і Кембридж, а також провідні університети Лондона або хлопцям влаштовують відвідування театру, кіноперегляди, пікніки в парках або відвідування шопінг-центру.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page