top of page

Ексклюзивний Курс "Створення Креативних Проектів для Творчого Портфоліо - Creative Projects for Your Portfoliо"

Цими вихідними ми проводимо майстерклас за створення креативних проектів для Портфоліо.
 
Мета наших майстер-класів  - це пошук новаторських і найнесподіваніших рішень, ми уникатимемо передбачуваності та стереотипності. Ми будемо багато експериментувати, працювати з незвичними матеріалами та вигадувати концепції для ваших майбутніх проектів, які ви зможете реалізувати та показати у майбутньому на найвідоміших фестивалях сучасного мистецтва!

Курс проходить за методикою Лондонського Університету Мистецтв (University of the Arts London). Викладачі курсу - співробітники представництва Університету в Україні, які пройшли тренінги та навчання в UAL.
 
Ми будемо працювати з принципами та методиками, які викладають наші колеги в коледжі Central Saint Martins, в одному з найбільш концептуальних та культових коледжів світу.

Курс підготовки творчого портфоліо це практичний курс для художників, дизайнерів, і всіх, хто хоче навчитися концептуального підходу до творчого процесу, оновити та додати нові проекти до свого Портфоліо та отримати досвід яскравого та нестандартного підходу до творчості та створення проектів!

У програмі кожного курсу: принципи створення портфоліо, розвиток креативних концепцій, візуалізація ідей, створення мудбордів, малюнок, ілюстрація, графічний дизайн, скетчінг, 2D/3D техніка.

Ми запрошуємо учнів старших класів, студентів, художників, дизайнерів, кріейторів, а також усіх, хто хоче створити творче портфоліо та мріє розкрити свої художні здібності.

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНО.

Тривалість одного курсу – 8 годин. Група 8 осіб.
Розклад занять:
Субота і Неділя:  17, 18 Серпня
 
Вартість повного уїк-енду (8 годин) 1600 грн.
Кожен вікенд складається з двох частин – можна відвідати будь-який день.
Виберіть зручний для себе день.
Обов';язкова передоплата при бронюванні - 200 грн.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

офіс DonStream Education Group

м. Київ, вул. Дарвіна 1

Адреса презентації

РЕЄСТРАЦІЯ
Виберіть дати

Надіслано. Дякую!

bottom of page