top of page

CSVPA - ART AND DESIGN SUMMER COURSE

Cambridge School of Visual and Performing Arts

Провайдер мовних курсів Stafford House Study Holidays спільно з художньою школою Cambridge School of Visual and Performing Arts створили програму для студентів, які цікавляться мистецтвом та дизайном.

 

З 1985 року Cambridge School of Visual and Performing Arts (CSVPA) спеціалізується в галузі мистецтва, дизайну, моди, графіки, танців та драми. За більш ніж 30 років школа стала лідером з підготовки студентів у галузі різних видів мистецтва та проводить програми бакалаврату та магістратури за підтримки знаменитих університетів University of the Arts London, Kingston University, Royal Academy of Dramatic Art. Школа тісно співпрацює не лише з передовими арт-університетами, а й з журналами Hearst Magazine, ELLE, ELLE Decoration, Harper's Bazaar, Esquire та Cosmopolitan.

Переваги програми:

 

Art and Design Summer School – це літня школа для студентів 15-18 років, які закохані у мистецтво та дизайн. Ця літня школа – відмінне рішення для тих, хто не боїться експериментувати та хоче поєднати кілька курсів різної спрямованості. Студенти можуть комбінувати курси з моди, акторської майстерності або театрального мистецтва, фільмографії та фотографії, малювання, графіки, ілюстрації, 3D-дизайну, анімації, гейм-дизайну, балету, хіп-хопу або підготовки портфоліо.*

 

Art and Design Summer School проходить на базі художньої школи CSVPA, яка знаходиться у центрі Кембриджу.

 

*Кожен курс починається у певну дату.

 

Структура програми:

 

Програма передбачає 30 годин занять обраним предметом. Заняття проходять у першій та у другій половині дня. Це інтенсивне навчання передбачає повне занурення у вибрану сферу мистецтва.

 

Усі викладачі на кожному з модулів – це не лише академічні фахівці та професіонали своєї справи, а й практикуючі художники, оператори, танцюристи та актори. Це дозволяє студентам здобувати як кращі академічні знання, покращувати технічні та практичні навички, так і отримувати поради від провідних практиків та фахівців.

 

Можливість вибирати предмети для вивчення та комбінувати їх так, як хочуть студенти, означає, що вони можуть спробувати себе в кількох сферах і визначити, що для них є ближчим і чим конкретно вони хочуть займатися.

 

Також поїздка до Кембриджської літньої школи – шанс зрозуміти, як це вчитися на арт-програмі у Великій Британії.

 

Вечірня розважальна програма розроблена таким чином, щоб студенти могли зустрічатися в одному місці всім кампусом та обмінюватися своїм культурним та професійним досвідом поза заняттями. Вони братимуть участь у талант-шоу, ходитимуть на дискотеки, ночі кіно, вікторини та квести.

 

Екскурсії:

Програма передбачає 1 екскурсію на цілий день на тиждень.

 

Проживання:

1-місні кімнати з вигодами

 

Дати програми:

30 червня – 11 серпня, тривалість від 1 до 6 тижнів

 

Вартість курсу:

£1400/1 тиждень

 

У вартість входить навчання, підручники, проживання, харчування, трансфери, екскурсії, розважальна програма.

 

Додатково оплачується: авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page