top of page

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ НА ВЕЛИКОДНІХ КАНІКУЛАХ

Академічні програми

Easter Revision Course– програма підготовки студентів до складання іспитів на програмах GCSE, AS або A-Level, яка дає можливість повторити та закріпити матеріал за ключовими та головними темами для складання літніх іспитів, а також покращити поточні результати. Програма Easter Revision дозволяє студентам не тільки досягти бажаних оцінок на іспитах, але й допомагає при подачі заявки до UCAS з метою вступу до університету.

 

Чому потрібно пройти Easter Revision за програмою A-Level?

 

Літні іспити мають вирішальне значення для випускників 12 та 13 класів. Результати дванадцятикласників, незалежно від того, чи є іспити внутрішніми або зовнішніми, значно впливають на їх UCAS-заявки та прогнозовані оцінки. А результати учнів у 13 класі є головним показником того, до якого університету вони зможуть вступити.

 

Чому потрібно пройти Easter Revision за програмою GCSE?

 

Результати GCSE завжди були важливою подією у житті студента, але зараз вони набули ще більшого значення. Реформи, які проводять уряд, означають, що іспити стали складнішими. Школи та коледжі також підвищують свої вимоги для вступу на програму Sixth Form. Прийомні комісії університетів також стали приділяти набагато більше уваги на результати іспитів за програмою GCSE.

Навчальні заклади:

Kensington Park School

Освітня компанія Astrum Education об'єднує дві приватні школи у центрі Лондона: Kensington Park School, нову приватну школу для студентів віком від 11 до 18 років, а також Chelsea Independent College, де навчаються учні 14-19 років.

Kensington Park School.

Школа Kensington Park знаходиться в центрі Лондона, в модному районі Челсі і Фулем, за рогом від найвідоміших музеїв Вікторії_і Альберта і Природознавства. Школа навчає студентів за програмою A-Level, а також є можливість пройти навчання на літніх курсах та програмі Easter Revision.

Kensington Park School – приватна школа для хлопчиків та дівчаток, створена у 2017 році.  Весь персонал школи разом з викладацьким складом був сформований з найдосвідченіших професіоналів, які в минулому були частиною найкращих коледжів Англії, у тому числі St.Paul's School та Eton College, та випуском Елю.

 

Переваги програми:

Програма Easter Revision проводилась на базі коледжу Chelsea Independent, а з 2017 року студенти навчаються на території Kensington Park School. Викладацький склад складається з найдосвідченіших тьюторів, які в минулому були безпосередньо екзаменаторами та авторами підручників з підготовки до іспитів GCSE та A-Level.

 

Група: максимум 8 студентів

 

Дати заїздів 2020р.:

 

Зтруктура курсу GCSE-напрямки або A-Level-напрямки : 1 предмет - 17,5 години на тиждень, по 3,5 години на день\. Можна вивчати 1 або 2 предмети на тиждень.

 

Розклад занять: 9:00–12:30 або 13:30–17:00

Вартість навчання:

2 предмета - £1400/тиждень

1 предмет - £740/тиждень

 

Проживання:студентська резиденція з повним пансіоном розташована у центрі Лондона.

 

Вартість проживання на тиждень:одномісна кімната з вигодами - £625

двомісна кімната з вигодами - £482 

 

*Доступний варіант проживання в гостьовій сім'ї

 

Додатково оплачується: авіаквитки, реєстраційний та консульський збори, послуги компанії ДонСтрім.

MPW Colleges (Mander Portman Woodward)

Коледжі MPW були засновані в 1973 році трьома випускниками Кембриджського університету і є одними з найкращих приватних коледжів у Великій Британії. MPW об'єднує три коледжі, кампуси яких знаходяться в Лондоні, Кембриджі та Бірмінгемі.

Лондонський кампус знаходиться в районі Кенсінгтон, навпроти знаменитого Музею природної історії. Кампус у Кембриджі розташувався по сусідству з Ботанічним садом самого Кембриджського університету, а школа в Бірмінгемі оточена парками тихого та затишного району Еджбастон недалеко від Бірмінгу.

Поряд із класичними британськими програмами GCSE, A-Level та International Foundation всі три коледжі пропонують студентам також можливість мовних літніх програм та програму Easter Revision.

На базі всіх кампусів можна пройти програму Easter Revision за двома напрямками: GCSE і A-Level.

Переваги програми: MPW коледжі успішно проводять дані програми більше 25 років. Понад 1500 студентів щорічно закінчують програму Easter Revision. Тьюторами програми є безпосередньо викладачі коледжів, які ведуть свої класи протягом усього академічного року. Вони, як ніхто інші, знають, як правильно підготувати студентів до складання літніх іспитів, на чому слід наголосити, і що потрібно заново повторити.

Група: максимум 9 студентів

Дати заїздів 2020 (Лондон, Кембридж, Бірмінгем)

 

Лондон

Структура курсу GCSE-напрямку: 20 годин на тиждень, по 4 години на день (вранці чи вдень). Можна вивчати 2 предмети на тиждень.

Вартість навчання - Лондон:

1 предмет - £813 на тиждень

2 предмети - £1559 на тиждень

3 предмети - £2211 на тиждень

4 предмети - £2809

 

Кембрідж

Структура курсу GCSE-напрямку: 17,5 години на тиждень, по 3,5 години на день (вранці або вдень)

Структура курсу A-Level-напряму: 35 годин на тиждень, заняття відбуваються з 09:00 до 17:00.

Вартість навчання:

1 GCSE предмет - £550 на тиждень

1 AS/A2 предмет - £1035 на тиждень

Бірмінгем

Структура курсу A-Level-напряму: заняття з більшості предметів проходять пів дня. Є можливість комбінувати предмети з підготовки до здачі AS предметів та A-Level.

Вартість навчання:

Додатково оплачується: проживання у студентській резиденції з повним пансіоном, авіаквитки, реєстраційний та консульський збори, послуги компанії ДонСтрім.

Канікулярні програми:

Millfield School

 

Школа Millfield була заснована в 1935 році і тут навчалися щонайменше шість індійських принців. Millfield School також відома завдяки високим академічним і спортивним досягненням студентів і випускників. Тут навчаються діти віком від 2-х до 18-ти років, у школі створені першокласні умови не тільки для навчання але й для занять кінним спортом, плаванням і грою в гольф, що робить Millfield, з двома кампусами в містах Стріт і Гластонбері, однієї провідних британських приватних шкіл для хлопчиків та дівчаток.

 

Millfield School щорічно приймає сотні нових студентів під час весняних та літніх канікул, а це означає, що школа ніколи не зачиняє своїх дверей.

Переваги програми:

 

Easter Programme – канікулярна весняна програма для дітей 10-17 років, яка проходить на території кампуса у м. Стріт (графство Сомерсет). Розрахована на студентів, які хочуть не гаяти часу і покращити свою англійську мову, а заразом відчути, як це бути студентом, однією з найбільших шкіл-пансіонів у Великій Британії. На території кампуса розташувався олімпійських розмірів басейн, манеж для верхової їзди, поле для гольфу, тенісні корти, концерт-хол, театр та арт-галерея.

 

Структура програми:

 

1 тиждень включає:

- 15 годин англійської мови

- Факультатив на вибір*

- 1 екскурсія на повний день

- 1 екскурсія на пів дня, включаючи Лондон та Оксфорд

 

*Доступні факультативи:

Спортивно-творчий клуб, Кулінарія, Гольф, Рок, Додаткова англійська.

 

Проживання:

Студенти проживають у студентських резиденціях у 1-2 місцевих кімнатах з повним пансіоном.

 

Дати заїздів 2020

Тиждень 1: 01-08 квітня

Тиждень 2: 08-15 квітня

Вартість програми:

Вартість програми включає навчання, проживання, харчування, навчальні матеріали та екскурсії.

1 тиждень - £1406

2 тижні  - £2109

  • При бронюванні двох тижнів – знижка 50% другого тижня. Ціни вказані з урахуванням знижки.

  • Трансфер £190  – від одного з аеропортів: Брістоль, Хітроу або Гетвік і назад.

 

Додатково оплачується: авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page