top of page

INTENSIVE COURSE + LEADERSHIP & INNOVATION

The Emerald Cultural Institute

 

За понад 30 років роботи The Emerald Cultural Institute досяг величезних успіхів у навчанні та організації мовних курсів для дітей та дорослих. Студенти з понад 60 країн щорічно приїжджають до Ірландії чи Англії з однією та спільною метою – покращити навички англійської мови.

 

Програма Intensive Course + Leadership & Innovation проходить на базі кампусу Trinity College, що знаходиться у самому центрі ірландської столиці Дубліні.

Переваги програми:

 

Програма «Інтенсивний курс + Лідерство та Інновації» розроблена для студентів 14-17 років, які хочуть покращити рівень англійської мови, набути нових академічних навичок та заодно провести вражаючі канікули в Ірландії.

 

Структура програми:

 

Програма поєднує в собі 15 годин англійської мови* та 6 годин занять з лідерства та інновацій.

 

Навчаючись за цією програмою, студенти ознайомляться з основними поняттями лідерства та інновацій, а також розберуть основні засади, що формують майбутніх лідерів. Діти визначать, які головні риси та якості мають бути у ефективних лідерів та новаторів, та вивчать різні кейси лідерів із різних сфер: бізнесу, освіти, технологій, спорту та мистецтва.

 

Щовечора у студентів проходитиме цікаво та пізнавально, бо вечірня розважальна програма передбачає різні вікторини, квести, талант-шоу.

 

*Мінімальний рівень мови: B2 (Upper-Intermediate)

 

Екскурсії:

 

Програма передбачає 1 екскурсію на цілий день та 2 екскурсії на пів дня на тиждень.

 

Проживання:

 

1-місні кімнати з вигодами у студентській резиденції

 

Дата програми:

 

 

Вартість курсу:

 

€2400/2 тижні, €3400/3 тижня

 

У вартість входить навчання, підручники, трансфер, проживання в сім'ї або в студентському гуртожитку, харчування, екскурсії, розважальна програма.

 

Додатково оплачується: авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page