top of page

HAWAII PREPARATORY ACADEMY

Hawaii Preparatory Academy- Одна з найпрестижніших шкіл спільного навчання на Тихоокеанському узбережжі. Школа знаходиться на острові Гаваї у місті Камуела, який входить до ТОП-10 найбільш сприятливих та безпечних для проживання місць у США.

Острів Гаваї пропонує ідеальне середовище для навчання, що відображає геологічне, екологічне та людське розмаїття земної кулі. Ви можете зануритися в океан в рамках курсової роботи з морської біології, співпрацювати з вченими НАСА в рамках проекту з підготовки до місії на Марс або пройти стажування в кращій астрономічній обсерваторії світу.

 

100% випускників успішно складають іспити і вступають до обраного ними університету, наприклад, у Columbia University, Harvard University, Massachusetts Institute of Technology, Yale University, California, Princeton University, Brown University, New York University і Cornell University.

 

Школа приймає іноземних студентів з 14 до 18 років у 9-12 класи. Для кожного учня складається індивідуальна програма підготовки до вступу до університету з урахуванням його особистих вимог та інтересів.

Завдяки своєму унікальному географічному положенню школа  пропонує абсолютно нетиповий і особливий спектр навчальних курсів, включаючи, наприклад, практичні заняття з океанографії, вивчення морських черепах, дайвінг та багато інших цікавих дисциплін. Гаваїв.

 

На території кампусу розташована Енергетична лабораторія, на базі якої проводяться дослідження альтернативних джерел енергії.

 

Тут є кілька музичних театрів із професійним обладнанням, танцювальні класи, гримерні, приміщення для занять інструментальною музикою та репетицій хору.

  

У школі працює велика кількість факультативів. Учні займаються в екологічному гуртку, клубі робототехніки, грають у музичних гуртах та ставлять спектаклі, займаються фотографією, вокалом, живописом та драмою. Поряд із творчими клубами, можна приєднатися до спортивних гуртків та займатися софтболом, волейболом, футболом, гольфом, плаванням, баскетболом, бейсболом та тенісом.

bottom of page