top of page

Fashion And Design Trends 2020 - Лекція в рамках Ukrainian Fashion

Fashion And Design Trends 2020 - Практичний Майстерклас від Giovanni Ottonello!

5 Лютого о 16.00 відбудеться лекція від IED (Istituto Europeo di Design) Fashion And Design Trends 2020 у рамках Ukrainian Fashion Week. Адреса: вул. Лаврська 12, Містецький Арсенал.

6 Лютого відбудеться безкоштовний ексклюзивний практичний майстер-клас від IED (Istituto Europeo di Design) Fashion And Design Trends 2020.

Для кого майстерклас:Для студентів, молодих дизайнерів, креативників, художників та всіх, хто цікавиться сучасним дизайном, модою та мистецтвом.

Коли: 6 Лютого: 13:00 – 17:00

Де: Urban Space 500, м.Київ, вул.Бориса Грінченка, 9. 

Партнер заходу - Urban Space 500 - перший громадський ресторан у Києві, 80% чистого прибутку, якого йде на підтримання соціальних проєктів та розвиток міста Київ.

https://www.facebook.com/urbanspace500/  

urban-500.png

Fashion And Design Trends 2020- Які тренди в моді та дизайні стануть ключовими та актуальними у 2020 році?

Мода змінюється щороку, тож люди, які звикли за нею стежити, завжди хочуть бути першими в курсі всіх новинок. Як народжуються тренди? Якщо ви хочете першими дізнатися про всі зміни у світі моди, які відбудуться вже через рік, дізнатися, що буде актуально у 2020 році та зрозуміти, як народжуються тренди – вам варто відвідати майстерклас – Fashion And Design Trends 2020.

Готуйтеся багато експериментувати, щоб зрозуміти, що стоїть за створенням нових трендів. Джованні буде використовувати багато образів і ключових слів, які допоможуть вам познайомитися з трендами 2020 року і під керівництвом італійського експерта за 4 години практичної роботи ви навчитеся розуміти та визначати, чому та чи інша річ стає престижною та популярною.

4 години ви будете знаходитися в пошуку нових ідей та напрямків, змішуючи та видозмінюючи різноманітні образи, щоб до кінця майстер-класу прийти до створення чогось оригінального та нового.

Джованні Отонелло(Giovanni Ottonello) – креативний директор та професор Європейського Інституту Дизайну. Після вивчення архітектури у Генуезькому університеті Джованні отримав практичний досвід у сфері сценографії та оформлення музейних експозицій. У світ моди він прийшов, почавши вивчати текстильні технології та дизайн.

Він розробляв сценографію заходів у музеї Diocesano у Генуї, Національній галереї палацу Спінола, Палаці дожів, працював у домі моди Сальваторе Феррагамо та співпрацював з П'єрлуїджі Піцці (Pierluigi Pizzi), сценографом та режисером Малого театру Мілана.

Джованні Оттонелло є консультантом таких широко відомих лакшері брендів як Bottega Veneta, Hugo Boss, La Martina, Salvatore Ferragamo, а також він допомагає з організацією виставок, перформансів, відвідує тижні моди, читає лекції та проводить майстер-класи по всьому світу.

gio bn.jpg

Istituto Europeo di Design

Навчання в Istituto Europeo di Design дуже відрізняється від класичного академічного світу. Цей навчальний заклад відкриває виняткові перспективи в мистецтві дизайну, що постійно змінюється, дозволяє досягти стилю життя, впізнаваного в усьому світі, як Made in Italy. Підхід до освіти Learning by doing – це можливість вийти за межі аудиторій та перенестись у провідні дизайнерські студії та на промислові підприємства. Спеціальний департамент інституту IED Business Hub славиться високим рівнем працевлаштування студентів завдяки тісній співпраці з Milan Salone del Mobile та Milan Fashion Week.

 

11 навчальних центрів:

  • Італія: Мілан, Рим, Турін, Венеція, Флоренція, Кальярі та Комо

  • Бразилія: Сан-Паоло та Ріо-де-Жанейро

  • Іспанія: Барселона та Мадрид

 

4 основні напрямки:

  • IED Design: промисловий дизайн, дизайн інтер'єрів, архітектура, дизайн декорацій, транспортний та автомобільний дизайн, дизайн яхт.

  • IED Fashion: дизайн одягу, маркетинг моди та комунікації, дизайн ювелірних виробів, дизайн аксесуарів та взуття, створення стилю, маркетинг предметів розкоші.

  • IED Visual Communication: графічний та візуальний дизайн, відео, фотографія, мультимедіа, анімація та ілюстрація.

  • IED Management and Communication: бренд-менеджмент, реклама, бізнес комунікації, PR, організація заходів, журналізм, арт-менеджмент.

3 рівні освіти:

  • Бакалаврські програми (3-4 роки)

  • Магістерські програми (1-2 роки)

  • Короткострокові курси підвищення кваліфікації (від 1-3 тижнів до 1 року)

Щоб потрапити на майстер-класи потрібно обов'язково зареєструватися. Після реєстрації ви отримуєте email із підтвердженням. При реєстрації обов'язково вказуйте ваш вік та рід діяльності

РЕЄСТРАЦІЯ

Надіслано. Дякую!

bottom of page