top of page

MILL HILL INTENSIVE ACADEMIC PROGRAMME

Mill Hill International

 

Mill Hill International School, заснована понад 200 років тому, наразі є однією з провідних приватних шкіл-пансіонів спільного навчання для студентів 13-18 років. Школа знаходиться на півночі Лондона, всього за 30 хвилин їзди від його центру.

 

Випускники школи Мілл Хілл – відомі на весь світ бізнесмени, музиканти, спортсмени, вчені та актори. Серед них – лауреат Нобелівської премії Френсіс Крік, який відкрив структуру молекули ДНК; мільйонер Нік Леслау; чоловік Маргарет Тетчер, сер Денис Тетчер; поет Річард Бернс; творець Оксфордського словника англійської мови, Джеймс Мюррей та багато інших.

Переваги програми:

 

Mill Hill Summer School – літні курси англійської мови для студентів 12-17 років, які планують надалі вступати до британських шкіл-пансіонів, і для тих, хто хоче зрозуміти, як влаштована британська система освіти.

 

Літня програма Intensive Academic Programme у школі Мілл Хілл – інтенсивна академічна програма на базі провідної лондонської школи-пансіону, яка включає вивчення англійської мови, математики та природничих наук, які передбачають вивчення всіх необхідних термінів та проведення експериментів у наукових лабораторіях.

 

Структура програми:

 

Англійська мова – 15 годин/тиж.

Математика/Наука – 7,5 годин/тиж.

Арт – 7,5 годин/тиж.

 

Протягом усього дня студенти займаються англійською, математикою, наукою чи мистецтвом. У групі зазвичай трохи більше 12 людина.

 

Уроки з мистецтва проходять щодня і щоразу викладачі розкривають у студентах їхній потенціал за допомогою різних видів творчої діяльності: через музику, театральну майстерність, танець чи комп'ютерні технології. Таким чином, вони вчать хлопців самовираження та впевненості у власних силах.

 

Вечірні розважальні заходи дозволяють хлопцям більше спілкуватися та впізнавати культуру один одного. Талант-шоу, дискотеки, ніч кіно – це невід'ємна частина розвитку, що дозволяє заглибитись у британський менталітет та атмосферу.

 

Екскурсії:

Щотижня студенти їздять на дві екскурсії на цілий день. Щотижня поїздки відрізняються одна від одної: це може бути відвідування Шекспірівського театру «Глобус», Національної галереї, Букінгемського палацу, можливі поїздки річкою Темза, а також до інших міст: Брайтон, Оксфорд і Кембридж.

 

Проживання:

1-3 місні кімнати в залежності від віку.

 

Дати заїздів:

Мінімальна кількість тижнів – 2 тижні.

 

Вартість курсу:

2 тижні – £2,600

4 тижні – £5,200

8 тижнів – £9,800

 

У вартість входить навчання, проживання, харчування, трансфери туди та назад до одного з лондонських аеропортів, екскурсії, розважальна програма.

 

Додатково оплачується: авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page