top of page

OUR WORLD INTENSIVE ACADEMIC PROGRAMME

Our World English Schools

 

Our World English Schools – освітня компанія, яка займається літніми програмами з 1989 року. Останні 30 років компанія розвивалася та розробляла нові програми, що дозволило їй досягти великих успіхів, а також акредитацію з боку Британської Ради та багатьох інших атестаційних організацій. Our World English Schools проводить свої програми на базі трьох найсильніших шкіл-пансіонів: Wycombe Abbey College, Dulwich College та Caterham School.

Переваги програми:

 

Intensive Academic Programme – інтенсивна академічна програма для студентів, які бажають покращити свої академічні навички та розкрити в собі нові таланти. Програма проходить на базі Wycombe Abbey College, який був заснований в 1896 році і знаходиться в парковій зоні за кілька хвилин ходьби від міста High Wycombe та 30 хвилин їзди від аеропорту Хітроу. На території коледжу знаходиться 25-метровий басейн, танцювальна студія та багато інших спортивних майданчиків.

 

Студенти, які приєдналися до програми, гарантовано покращать свої знання з математики, науки та англійської мови.

 

Структура програми:

 

У студентів за програмою 30 годин занять: щодня по 3 уроки (90 хвилин) з одного з предметів – математика, наука та англійська, а також 90 хвилин на виконання проектів за програмою STEM.

 

STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) – абревіатура, що розшифровується як наука, технології, інженерія, математика, та описує підхід до навчання, що реалізується викладачами програми для більш простого навчання дітей складним технічним знанням, наприклад, розробка дизайну, креативного мислення і т.д.

 

Студенти навчаються у групах по 12-15 осіб. Що цікаво, ця програма проводиться не тільки для міжнародних студентів, а й для носіїв мови. Рекомендований рівень англійської для вступу на програму -  Upper-Intermediate.

 

Вечірня розважальна програма розроблена таким чином, щоб студенти могли відпочити після дня занять та завести нових друзів. Дискотеки, футбол, талант-шоу та ночі кіно дають можливість вивчити нові культури та покращити розмовну англійську.

 

Екскурсії:

Програма передбачає 2 екскурсії на цілий день у вихідні. Це можуть бути поїздки в Брайтон, Оксфорд, Лідс, Кентерберрі, тематичні парки, прогулянки Темзою і головними визначними пам'ятками Лондона.

 

Проживання:

1-8місні кімнати в залежності від віку

 

Дати програми:

*Заїзд та виїзд по понеділках.

 

Вартість курсу:

£3000/2 тижні

£5700/4тижня

У вартість входить навчання, проживання, харчування, екскурсії, розважальна програма.

 

Додатково оплачується: авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page