top of page

OUR WORLD ENGLISH PLUS SOCCER

Our World English Schools

 

Our World English Schools – освітня компанія, яка займається літніми програмами з 1989 року. Останні 30 років компанія розвивалася та розробляла нові програми, що дозволило їй досягти великих успіхів, а також акредитацію з боку Британської Ради та багатьох інших атестаційних організацій. Our World English Schools проводить свої програми на базі двох найсильніших шкіл-пансіонів: Wycombe Abbey  і Dulwich College.

Переваги програми:

 

Програма English Plus Soccer розроблена спільно з футбольним клубом «Челсі» для хлопчиків та дівчаток. Структура курсу Англійська мова + Футбол поєднує у собі заняття англійською з тренуваннями з футболу.

Юні футболісти з усього світу мріють одного разу стати чемпіонами та грати за одну з найкращих команд світу, наприклад, ФК «Челсі». Мета самого клубу – втілити мрії молодих хлопців у реальність. Тренери ФК «Челсі» допоможуть розвинути навички гри у футбол, виховати дисципліну та командний дух, провести справжні матчі та семінари, на яких вони зможуть поділитися всіма секретами одного з найкращих футбольних клубів.

Програма проходить на базі  школи-пансіону Wycombe Abbey. Школа була заснована в 1896 році і знаходиться в парковій зоні за кілька хвилин ходьби від міста High Wycombe і 30 хвилин їзди від аеропорту Хітроу. На території коледжу знаходиться 25-метровий басейн, танцювальна студія та різні спортивні майданчики.

 

Студенти будь-якого рівня мовної та футбольної підготовки можуть приєднатися до цієї програми.

 

Структура програми:

 

Щодня студенти займаються англійською мовою (15 годин на тиждень) та ходять на тренування з футболу (15 годин на тиждень).

 

Основним завданням тренувань є розвиток технічних та тактичних навичок та стратегії гри у футбол, а також міжнародний культурний обмін зі студентами з різних куточків світу.

 

Одними із ключових подій програми є відвідування футбольного стадіону Стемфорд Брідж (Stamford Bridge), який є домашньою ареною для ФК «Челсі» з 1905 року, а також поїздка на тренувальну базу клубу, де хлопці зможуть потренуватися.

 

Увечері студенти збираються разом і беруть участь у різних квестах та талант-шоу.

 

Екскурсії:

Програма передбачає дві екскурсії на цілий день у вихідні: це можуть бути поїздки в Лондон, Кембридж, Оксфорд.

 

Проживання:

1-4х місні кімнати

 

Дата програми:

*Заїзд та виїзд по понеділках.

 

Вартість курсу:

£3200/2 тижні

£4275/3 тижні

£5700/4 тижні

У вартість входить навчання, проживання, харчування, комплект футбольної форми ФК «Челсі», трансфери, екскурсії, розважальна програма.

 

Додатково оплачується: авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page