top of page

OUR WORLD GLOBAL YOUNG LEADERS PROGRAMME

Our World English Schools

 

Our World English Schools – освітня компанія, яка займається літніми програмами з 1989 року. Останні 30 років компанія розвивалася та розробляла нові програми, що дозволило їй досягти великих успіхів, а також акредитацію з боку Британської Ради та багатьох інших атестаційних організацій. Our World English Schools проводить свої програми на базі трьох найсильніших шкіл-пансіонів: Wycombe Abbey College, Dulwich College та Caterham School.

Переваги програми:

 

Global Young Leaders Programme – преміум-програма для студентів 11-17 років з упором на практику комунікації та дебатів. Маленькі групи дозволяють студентам набути нових навичок, які стануть у нагоді їм як при навчанні, так і при виборі майбутньої професії, пов'язаної з бізнесом, правом та лідерством. Процес навчання побудований за прототипом навчання в університетах Кембриджа та Оксфорда.

 

Програма проходить на базі Dulwich College, побудованому в 1619 Едвардом Аллейном, товаришем Шекспіра. Коледж розташований на півдні Лондона, за 20 хвилин їзди від його центру, і трохи далі від аеропортів Хітроу та Гетвік. Поруч із коледжем знаходиться село Далич, де студенти можуть відвідати знамениту картинну галерею, парки та багато інших історичних місць.

 

Структура програми:

 

Щотижня студенти проводять свій час на заняттях з критичного мислення та дебатів.

 

15 годин дебатів на тиждень припускають, що студенти навчатимуться навичкам дискусії та комунікації, які необхідні не тільки для саморозвитку, а також є невід'ємними академічними навичками для подальшого навчання.

 

Викладачі допомагають студентам формувати свій особистий та неповторний дух та голос, який допоможе їм досягати успіхів та досягати досконалості при публічних виступах. Крім академічної складової навички дискусії виховують у дітях вміння постояти за себе та можливість набути впевненості у власних силах.

 

Заняттям із критичного мислення виділено також 15 годин на тиждень, і тут студенти вивчають та обговорюють різні теми глобального характеру: політику, економіку та право. Унікальна комбінація навичок критичного мислення та дебатів – це ключ до успіху.

 

Увечері у студентів щоденна розважальна програма: у них проходять ночі кіно, дискотеки, квести, шопінг та багато іншого.

 

Екскурсії:

Програма передбачає 2 екскурсії на цілий день у вихідні. Це можуть бути поїздки до Лондона, Кембриджу, Оксфорда, туру по парламенту.

 

Проживання:

1-3х місні кімнати із зручностями

 

Дата програми:

*Заїзд та виїзд по понеділках.

 

Вартість курсу:

£3150/2 тижні

 

У вартість входить навчання, проживання, харчування, трансфери, екскурсії, розважальна програма.

 

Додатково оплачується: авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page