top of page

OXFORD ROYALE ACADEMY SUMMER SCHOOLS

Oxford Royale Academy

Oxford Royale Summer Schools (ORA) - це відзначений багатьма нагородами провайдер освітніх програм, що проходять в історичних університетських містах - Оксфорді, Кембриджі, Лондоні, Єлі та Болоньї, а також Сент-Андрюс (Шотландія). Його місія полягає в тому, щоб підвищити цінність життя учнів у навчальному закладі та надати їм освітні переваги, коли вони приступають до подальшого навчання, подають заявки до університету або розпочинають кар'єру у цьому конкурентному світі.

Широкий спектр пропонованих курсів дає гарантію, що для кожного учня знайдеться саме те, що йому потрібне, щоб розширити свої знання.

ЛІТНЯ ШКОЛА OXFORD ROYALE ACADEMY ДЛЯ ВІКУ 8–12 РОКІВ

Oxford Royale Summer Schools рада запропонувати захоплюючі курси для учнів віком від 8 до 12 років. На цих курсах навчання поєднується з веселими заходами та командними вправами. У спокійному та доброзичливому середовищі учні отримують приємний досвід самостійної роботи.

Програми проводяться в школі Святої Марії в Аскоті і в школі Апінгем. Школа славиться чудовою матеріальною базою, включаючи плавальний басейн, ігрові поля, приміщення для мистецтва та дизайну, наукові лабораторії, театр та багато іншого. Всі ці можливості максимально використовуватимуться відповідно до наших захоплюючих програм. Uppingham School - це престижна приватна школа-пансіон, розташована в самому серці Англії за 2 години їзди від Лондона.


Викладачі цих програм переважно проживають у школі, щоб забезпечувати безпеку та комфорт учнів 24 години на добу. Співвідношення учнів та співробітників становить приблизно пять до одного, при цьому всіх вчителів пройшла строгу перевірку на відповідність їхньої кваліфікації найвищим стандартам.

Доступні курси:

Програма англійської мови для дітей (8–12 років)

Юним учням, які вивчають англійську мову і бажають отримати досвід спілкування та письма, цей курс надасть чудові уроки англійської, збалансовані з заходами, екскурсіями та відпочинком.

Основи науки (8-10 років)

Наша програма про основи науки надає учням віком 8–10 років можливість жити та навчатися у школі Святої Марії в Аскоті. Протягом занять тривалістю протягом одного тижня учні докладно вивчають ключові питання з різних точок зору, включаючи гуманітарний та науковий підхід.

Основи науки плюс (11-12 років). Гуманітарний потік

Учнів, які подають надії в галузі історії, літератури та інших видів мистецтва, цей курс знайомить зі складними формами мислення та методами критичного аналізу. Він буде збалансований із такими позакласними розвагами, про які учні можуть лише мріяти!

Основи науки плюс (11-12 років). Науковий потік

Наукові предмети в школі часто представляють труднощі для учнів, тому цей Науковий потік дуже добре підходить тим учням, які хочуть закріпити свої знання та отримати перевагу перед однолітками.

Основи бізнесу (11-12 років).

Ця тижнева програма дозволить студентам познайомитися з основними принципами успіху в бізнесі, перш ніж вони потраплять до бізнес-проекту Dragon's Den.

Основи програмування (8–12 років). 

Цей динамічний курс знайомить учнів з основами кодування та програмування у захоплюючій формі. Навчіться писати свої власні програми та використовуйте їх для керування роботизованою кулею Sphero.

Основи медицини (11–12 років). 

Поєднання стилів навчання дозволить учням ознайомитися з різними видами медицини, функціями ключових органів та створити власну модель органу.

Створення комп'ютерних ігор (11–12 років).

Учні навчаться створювати ігри за допомогою Construct 2 в нашій британській літній школі. Анімації, рухи, аудіо та спецефекти покриті, а також навики, що передаються.

Основи робототехніки (8–12 років).

На цьому курсі учні зможуть отримати базові знання в галузі робототехніки за допомогою захоплюючих практичних завдань.

Основи юриспруденції (8–12 років).

Этот однонедельный курс познакомит вас со многими видами права  и основами работы  судебной системы.

 

Дати та ціни: 

Ціна від 1395 фунтів за 1 тиждень.

Щоб забронювати місце у програмі, необхідно внести депозит, який становить від 495 фунтів стерлінгів за тиждень. Доступні програми тривалістю два, три, чотири чи п'ять тижнів.

ЛІТНЯ ШКОЛА  ДЛЯ ВІКУ 13–18 РОКІВ

Оксфордська літня школа пропонує учням з усього світу можливість приїхати в Оксфорд, щоб жити та навчатися за захоплюючими програмами. Навчальні курси націлені перш за все на академічний розвиток, але при цьому вони включають широкий ряд позакласних заходів та екскурсій. Багато програм проводяться в коледжах Оксфордського та Кембриджського університетів, що дає справжній досвід і стимулює учнів до повного розкриття свого потенціалу.

В 2019 году обучаться на курсах от Oxford Royale Avademy приехали студенты из 150 стран, что подтверждает  репутацию центра как наиболее многокультурной образовательной среды в мире.

Місця та коледжі

Літні школи для учнів віком 13–18 років проводяться у 15 різних літніх центрах. До них відносяться:

- Маєток Ярнтон

- Коледж Святої Катерини

- Леді-Маргарет-Холл

- Бейліол-коледж

- Джоветт Волк

- Коледж Святого Петра

- Коледж Святого Х'ю

- Університет Коледж

- Квінз-коледж

- Клер-коледж, Кембрідж

- Коледж Святий, Катарини

- Коледж Гуденаф, Лондон

- Сент-Андрус, Шотландія

- Єльський університет, США

- Коледж Святого Едмунда, Кембрідж

 

Доступні курси

Розширюючи горизонти (16-18 років)

Вибір трьох варіантів для двотижневих занять дозволяє учням розвиватися у сфері своїх інтересів та отримувати задоволення від щільного розкладу. Це найбільш популярний курс, тому учням слід записатися раніше! Варіанти навчання вибираються з таких предметів, як економіка, історія, публічні виступи та міжнародні відносини.

Дати: з 07 червня до 29 серпня

Нові перспективи (13–15 років)

Студенти обирають три варіанти навчання відповідно до своїх інтересів — два ранкові уроки та одне практичне заняття вдень.

Дати: з 07 червня по 29 серпня

Лондонська літня англійська (16–18 років)

Ця високоякісна програма є найкращим варіантом навчання англійської мови протягом двох тижнів у чудовій столиці Великобританії.

Дати: з 07 червня по 29 серпня

Підготовка до IELTS (16–18 років)

Цей курс допомагає учням спеціально підготуватися до проходження авторитетного іспиту IELTS і дає їм найкращий шанс скласти цей іспит. Навчатися можна в Оксфорді, Кембриджі чи Лондоні!

Дати: з 07 червня по 29 серпня

Кіноакадемія (13–18 років)

Учні нашого двотижневого курсу кіноакадемії беруть участь у всіх стадіях процесу виробництва коротких фільмів, від створення ідеї до прем'єри. Потім вони можуть додавати свій твір портфоліо.

Дати: з 05 липня по 15 серпня

Літня архітектурна програма (16–18 років)

Літня архітектурна програма дає чудову базу тим учням, які думають вивчати цей предмет в університеті. Навчатися можна в Оксфорді, Кембриджі чи Лондоні.

Дати: з 07 червня по 29 серпня

Програма “Бізнес та підприємство” (16–18 років)

Ця програма представляє базові основи підприємства та підприємницької діяльності для початківців власників бізнесу. Навчатися можна в Оксфорді, Кембриджі чи Лондоні.

Дати: з 07 червня по 29 серпня

Програма глобального політичного керівництва (16–18 років)

Для учнів, які хочуть увійти у світ політики, цей курс стане фундаментом, на якому зросте політичний лідер майбутнього. Навчатися можна в Оксфорді, Кембриджі чи Лондоні.

Дати 2019 – з 07 липня по 31 серпня

Введення в архітектуру (13-15 років)

Мальовничі околиці Оксфорда є чудовим середовищем вивчення принципів архітектури цьому курсі.

Дати: з 07 червня по 29 серпня

Введення в медицину (13-15 років)

Медицина є областю, яку слід вивчати у ранньому віці, щоб здобути міцні фундаментальні знання. Цей курс відмінно підходить учням, які прагнуть такого хорошого початку освіти.

Введення в дизайн одягу та текстилю (13–15 років)

Якщо ви хочете стати модельєром або дизайнером, то на цьому курсі вас цікаво познайомлять із успішними варіантами такої кар'єри. Ви проведете кілька днів в Оксфорді, аналізуючи різноманітні види цікавого дизайну, а потім спільно з іншими учнями створите свій дизайн одягу.

Дати: з 07 червня по 29 серпня

Введення у підприємство (13–15 років)

Найкращі бізнесмени починають у ранньому віці. Цей курс дає учням чудову можливість отримати базис для своїх амбіцій і подумати про те, яким може бути їхній власний стартап.

Дати: з 07 червня по 29 серпня

Введення у політичне керівництво (13–15 років)

Лідери та політики використовують впевненість та розуміння рушійних сил міжособистісних відносин, які в цьому курсі будуть представлені учням, поряд з умінням розумітися на політиці, міжнародних відносинах та світовій історії.

 

Дати та ціни: 

Дати: з 07 червня по 29 серпня

Вартість від   фунтівс терлінгів за два тижні навчання Щоб забронювати навчання, необхідно внести депозит, що не повертається, у розмірі 795 фунтів стерлінгів за два тижні навчання. Частина платежу, що залишилася, повинна бути внесена не пізніше, ніж за 60 днів до початку заброньованого курсу. Учні можуть залишатися і довше двох тижнів - багато хто записується на кілька послідовних програм і залишаються в Oxford Royale Summer Schools на чотири тижні і більше.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page