top of page

RED STARS FOOTBALL SCHOOL

Red Stars Football School

Це літня програма для школярів від мережі дитячих мовних шкіл Stafford House Study Holidays. Компанія Stafford House Study Holidays вже понад 20 років є провайдером мовних курсів для школярів на базі університетів та шкіл-пансіонів у Великій Британії, США та Канаді. Усі курси мають акредитацію Британської ради чи організації ACCET.

 

Програма проходить на базі приватної школи-пансіону Oratory School в селі Вудкоут (Woodcote). Школа знаходиться в 1 годині їзди від Лондона та 15 хвилинах від Редінга.

Переваги програми:

 

Програма тренувань «15 годин на тиждень» була написана виключно для Stafford House Summer легендою футболу Майклом Оуеном і здійснюватиметься екс-капітаном «Ліверпуля» та збірної Англії Марком Райтом  вмест. Цей двотижневий курс викладається повністю англійською мовою, тому студенти закріплюють свої мовні навички, тренуючись та граючи.

 

Структура програми:

 

Програма включає 15 годин англійської мови та 15 годин тренувань з футболу на тиждень.

Кожен щотижневий навчальний курс включатиме несподівані візити інших футбольних легенд, і всім студентам будуть надані можливості тренуватися з гравцями, а також фотографуватися та отримувати автографи.
Хоча школа і не можемо заздалегідь планувати візит будь-якого конкретного гравця, вона гарантуватиме, що він буде гравцем основного складу з одного з шести найкращих клубів Англії.

Щовечора у хлопців буде різна розважальна програма: це будуть і вечори англійського кіно, вікторини, талант-шоу.

 

Екскурсії:

Програма передбачає 1 екскурсію на тиждень на цілий день на вихідних: це можуть бути поїздки в Лондон, Брайтон, а також екскурсія на цілий день на новий стадіон Тоттенхем Хотспур в Лондоні вартістю 1.

 

Проживання:

1-2х місні кімнати

 

Дата програми:

 

Вартість курсу:

£2700/2 тижні

 

У вартість входить навчання, проживання, харчування, комплект футбольної форми, екскурсії, розважальна програма.

 

Додатково оплачується: авіаквитки, консульський збір, послуги компанії ДонСтрім.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page