top of page

UNIVERSITY OF THE ARTS LONDON - ART AND DESIGN WORKSHOP

University of the Arts London, UAL

 

Університет мистецтв Лондон (University of the Arts London, UAL) – це найбільший університет у Європі, що спеціалізується на сфері образотворчого мистецтва, дизайну, моди та театрального мистецтва, і складається з шести всесвітньо відомих коледжів: Camberwell College of Arts, Central Saint Martins, Chelsea College of Arts, London College of Communication, London College of Fashion and Wimbledon College of Arts.

 

Протягом останніх чотирьох років Університет мистецтв займає 2-е місце у світовому рейтингу кращих університетів світу у напрямку Мистецтво та Дизайн.

 

Випускники університету займають провідні позиції у сфері моди, дизайну та образотворчого мистецтва. Ось невеликий список відомих імен: Стелла Маккартні, Джон Гальяно, Олександр Маккуїн, Хуссейн Шалаян, Пірс Броснан, Чарльз Саатчі.

Переваги програми:

 

Коледж Central Saint Martins (CSM) розробив літній двотижневий курс для талановитих і амбітних хлопців 13-16 років, які хочуть удосконалити свої навички у сфері мистецтва та дизайну, а також у їх мистецтва та дизайну. Цей курс дозволить зрозуміти, як це навчатися в одному із найкращих арт-університетів світу.

 

Курс проходить на базі St Thomas More Language College, який знаходиться в престижному районі Кенсінгтон та Челсі.
У коледжі великі класні кімнати, власна територія для повсякденної діяльності, їдальня з повним комплексом послуг та місцем для пікніків та обідів на свіжому повітрі.

 

Студенти також будуть відвідувати головний кампус CSM, де у них буде доступ в бібліотеку і студійний простір а також буде індивідуальний тур по об'єктах. Під час програми учні, що працюють у цій будівлі,  будуть використовувати ті ж можливості та обладнання, що й академічні студенти.

 

Програма підходить для хлопців з будь-яким рівнем знань та підготовки в галузі мистецтва та дизайну. Приїхавши до школи, вони не припинятимуть експериментувати, розробляти нові концепції та ідеї, вчитися новим технічним навичкам та постійно впізнавати щось нове.

 

Структура програми:

 

Протягом двотижневої програми студенти будуть повністю занурені у вивчення нових предметів та участь у майстер-класах. Щодня протягом 5 годин вони дізнаватимуться щось нове і зможуть охопити великий спектр тем і дисциплін:

 

 • експериментальне малювання

 • натюрморт

 • візерунки та патерни

 • естамп

 • малювання аквареллю

 • колір та колаж

 • друкарня

 • графічний дизайн

 • скульптура

 • просторовий дизайн

 • побудова моделей

 

У студентів буде можливість застосувати всі отримані знання та навички, створивши свій власний проект під керівництвом викладачів. Додому хлопці поїдуть зі скетчбуком, повністю заповненим оригінальними ідеями, створеними під час курсу проектами, новими здобутими та відпрацьованими технічними навичками, які допоможуть їм розвиватися та не зупинятися на досягнутому.

 

Ця програма обіцяє бути унікальним та приголомшливим досвідом для всіх творчих тінейджерів, які зацікавлені у розвитку своєї власної креативності, створенні портфоліо, знайомстві з новими людьми з різних країн та обміні з ними досвідом. Цей шанс для тих, хто хоче творити та бути впевненим у своїх власних силах.

 

Розважальна програма:

У студентів буде активна спортивно-розважальна програма, і кожен із них зможе вибрати те, що йому подобається та підходить: це може бути футбол, волейбол, танці, теніс чи плавання.

 

Щовечора весь кампус збиратиметься разом для того, щоб взяти участь у талант-шоу, ночі казино, для перегляду фільму чи дискотеки.

 

Проживання:

2-місні кімнати із зручностями. Студенты будут проживать в резиденции CHELSEA LIGHTFOOT HALL, которая находится в нескольких минутах ходьбы от всемирно известной Kingє s Road.

 

Дата програми:

 

Вартість курсу:

£3895/2 тижні

 

У вартість входить навчання, проживання, харчування, розважальна програма, екскурсії.

 

Додатково оплачується: трансфери, авіаквитки, консульський збір.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page