top of page

UNIVERSITY OF THE ARTS LONDON - ENGLISH PLUS FASHION DESIGN

University of the Arts London, UAL

 

Університет мистецтв Лондон (University of the Arts London, UAL) – це найбільший університет у Європі, що спеціалізується на сфері образотворчого мистецтва, дизайну, моди та театрального мистецтва, і складається з шести всесвітньо відомих коледжів: Camberwell College of Arts, Central Saint Martins, Chelsea College of Arts, London College of Communication, London College of Fashion and Wimbledon College of Arts.

 

Протягом останніх чотирьох років Університет мистецтв займає 2-е місце у світовому рейтингу кращих університетів світу у напрямку Мистецтво та Дизайн.

 

Випускники університету займають провідні позиції у сфері моди, дизайну та образотворчого мистецтва. Ось невеликий список відомих імен: Стелла Маккартні, Джон Гальяно, Олександр Маккуїн, Хуссейн Шалаян, Пірс Броснан, Чарльз Саатчі.

Переваги програми:

 

Central Saint Martins (центральний коледж Святого Мартіна), один із шести коледжів Лондонського університету мистецтв (University of the Arts London), який спеціалізується в галузі мистецтва та дизайну.

 

Щоліта на його базі проходить двотижнева програма для всіх дітей віком від 16 років, які цікавляться модою та дизайном.

 

Навчаючись за цією програмою, студенти зможуть не лише підвищити рівень англійської мови, а й поєднати це з практичними заняттями, на яких вони набудуть впевненості у своїх силах та ідеях шляхом створення кількох проектів. Тут, на заняттях, вони зрозуміють і дізнаються, як викладають мистецтво у Великій Британії,

 

Структура програми:

 

Програма складається з 15 годин загальної англійської мови та 15 годин практичних занять з моди та дизайну.

 

Заняття англійською проходять у мовному центрі UAL, що розташований у першій зоні Лондона. Центр акредитований Британською Радою та є членом освітньої асоціації English UK.

 

Практичні заняття відбуваються безпосередньо в класах та студіях коледжу Central Saint Martins, що дозволяє хлопцям щодня спостерігати та навчатися разом із рештою студентів Університету мистецтв.

 

За два тижні студенти придбають нові знання та навички, охопивши та вивчивши великий спектр тем і галузей:

 

  • Використовуватимуть малюнки та креслення для презентації своїх ідей

  • Проведуть аналіз та дізнаються, як використовувати всі ресурси Лондона (магазини, музеї та галереї), як джерело для нових ідей та натхнення

  • Набудуть навичок у сфері малювання та ілюстрації моделей

  • Відвідають лекції про сучасні тенденції в моді та головні фешн-виставки чи галереї (наприклад, музей Вікторії та Альберта, щоб дізнатися про те, що пов'язує моду у різних країнах світу)

 

Мінімальний рівень мови – Pre-Intermediate.

 

Студенти навчаються у групах від 12 до 16 осіб.

 

Попередній досвід у галузі моди та дизайну – не потрібен. Підходить для новачків у цій сфері.

 

Проживання:

Бронюється окремо*

 

Дата програми:

 

Вартість програми:

£2700/4 тижні

 

Додатково оплачується: проживання, харчування, трансфери, авіаквитки, консульський збір.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page