top of page

UNIVERSITY OF THE ARTS LONDON - ENGLISH PLUS FASHION STYLING

University of the Arts London, UAL

 

Університет мистецтв Лондон (University of the Arts London, UAL) – це найбільший університет у Європі, що спеціалізується на сфері образотворчого мистецтва, дизайну, моди та театрального мистецтва, і складається з шести всесвітньо відомих коледжів: Camberwell College of Arts, Central Saint Martins, Chelsea College of Arts, London College of Communication, London College of Fashion and Wimbledon College of Arts.

 

Протягом останніх чотирьох років Університет мистецтв займає 2-е місце у світовому рейтингу кращих університетів світу у напрямку Мистецтво та Дизайн.

 

Випускники університету займають провідні позиції у сфері моди, дизайну та образотворчого мистецтва. Ось невеликий список відомих імен: Стелла Маккартні, Джон Гальяно, Олександр Маккуїн, Хуссейн Шалаян, Пірс Броснан, Чарльз Саатчі.

Переваги програми:

 

Лондонський коледж моди (London College of Fashion), один із шести коледжів Лондонського університету мистецтв (University of the Arts London), є провідним коледжем у галузі моди, дизайну, медіа та бізнес-освіти.

 

Щоліта на його базі проходить двотижнева програма для всіх дітей віком від 16 років, які цікавляться модою та дизайном. Навчаючись за цією програмою, студенти зможуть не лише підвищити рівень англійської мови, а й поєднати це з практичними заняттями, на яких вони зрозуміють, у чому полягає робота фешн-стиліста, а також створять свій власний проект, вивчивши всі сучасні тенденції в моді та колекції. найкращих дизайнерів.

 

Структура програми:

 

Програма складається з 15 годин загальної англійської мови та 15 годин практичних занять з моди та дизайну.

 

Заняття англійською проходять у мовному центрі UAL, що розташований у першій зоні Лондона. Центр акредитований Британською Радою та є членом освітньої асоціації English UK.

 

Практичні заняття відбуваються безпосередньо в класах та студіях Лондонського коледжу моди, що дозволяє хлопцям щодня спостерігати та навчатися разом із рештою студентів Університету мистецтв.

 

Цей курс охоплює великий спектр тем та сфер у галузі моди та дизайну. У хлопців буде можливість дізнатися про роль і вплив стилістів, модні тренди, дизайнерські колекції, оформлення журналів та PR у сфері моди.

 

Мінімальний рівень мови – Pre-Intermediate.

 

Студенти навчаються у групах від 12 до 16 осіб.

 

Попередній досвід у галузі моди та дизайну не потрібен. Підходить для новачків у цій сфері.

 

Проживання:

Бронюється окремо*

 

Дата програми:

 

Вартість програми:

£1440/2 тижні

 

*Додатково оплачується: проживання, харчування, трансфери, авіаквитки, консульський збір.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page