top of page

UNIVERSITY OF THE ARTS LONDON - FASHION DESIGN AND MAKING: 14-16 YEARS OLD

University of the Arts London, UAL

 

Університет мистецтв Лондон (University of the Arts London, UAL) – це найбільший університет у Європі, що спеціалізується на сфері образотворчого мистецтва, дизайну, моди та театрального мистецтва, і складається з шести всесвітньо відомих коледжів: Camberwell College of Arts, Central Saint Martins, Chelsea College of Arts, London College of Communication, London College of Fashion and Wimbledon College of Arts.

 

У 2019 году Університет мистецтв зайняв 2-е місце у світовому рейтингу кращих університетів

 

Випускники університету займають провідні позиції у сфері моди, дизайну та образотворчого мистецтва. Ось невеликий список відомих імен: Стелла Маккартні, Джон Гальяно, Олександр Маккуїн, Хуссейн Шалаян, Пірс Броснан, Чарльз Саатчі.

Переваги програми:

 

Ви почнете тиждень з поїздки до лондонського музею або на поточну виставку у супроводі викладачів London College of Fashion (LCF), які допоможуть вам створити свій власний альбом, повний досліджень та натхнення. Повернувшись до класу, ви будете використовувати його, щоб почати створювати свої власні дизайни на папері, потім ви оберете один дизайн і розробите його 3-D модель на манекені.

Протягом другого тижня ви працюватимете з викрійками спідниці та навчитеся розшифровувати безліч маркувань та термінології, а також розкладати та готувати свою тканину. Вам також покажуть, як використовувати швейні машини та які типи стібків використовувати для складання спідниці. Нарешті, ви також познайомитеся з різними техніками прикрашання, такими як маніпуляції з тканиною, аплікація та бісероплетіння, які можна вибрати для прикраси своєї спідниці. Зверніть увагу, що цей курс орієнтований на дизайн жіночого одягу, тому учні будуть робити спідниці.

Під час курсу вас відправлять у поїздку до Лондона на роздрібне сафарі під керівництвом викладача LCF. Ви потрапите на ринки та у вінтажні магазини, щоб познайомитися з останніми тенденціями та стилями на вулицях Лондона.

 

Структура програми:

 

Протягом двотижневої програми студенти будуть повністю занурені у вивчення нових предметів та участь у майстер-класах. Щодня вони дізнаватимуться про щось нове і зможуть охопити великий спектр тем і дисциплін:

 

  • Малювання в моді: вчимося вловлювати рухи та жести

  • Малювання одягу зі стенду на шаблонах: розуміння драпірування та об'єму.

  • Настрій настрою: колір, тема та стиль

  • Мода та ілюстрація: розробка власного стилю малювання

  • Розуміння форми та  шаблону: маркування та укладання

  • Введення у використання домашньої швейної машини: які шви використовувати з якою тканиною

  • Вивчення різних технік прикрашання: маніпуляції з тканиною, аплікація, бісероплетіння та ручне зшивання

  • Прикраса вашого власного предмета одягу

  • Складання одягу: техніка шиття, пресування та оздоблення

 

У студентів буде можливість застосувати всі отримані знання та навички, створивши свій власний проект під керівництвом викладачів. Додому хлопці поїдуть зі скетчбуком, повністю заповненим оригінальними ідеями, мудбордом, набором зразків прикрас та готовим виробом, створеним своїми руками.

 

Розважальна програма:

Програма проводиться на базі школи Harrow. Школа Харроу була заснована у 1572 році. Серед відомих учнів у минулому – колишній прем'єр-міністр Великобританії сер Уїнстон Черчілль, поет лорд Байрон, перший прем'єр-міністр Індії Джавахарлал Неру та король Йорданії Хуссейн. Школа вважається однією з найпрестижніших школ у Великій Британії. Студенти літньої школи повністю занурені в атмосферу Харроу: від проживання в одному із знаменитих пансіонів до вивчення знаменитих будівель, в яких знімалися такі фільми, як «Гаррі Поттер».

Курс проводиться Лондонським коледжем моди, але все харчування, проживання та розважальна програма надаються Harrow School

 

Проживання:

Одна або 2-місні кімнати зі зручностями на поверсі.

 

Дата програми 2020:

23 липня – 05 серпня

Вартість курсу:

£3695/2 тижні

 

У вартість входить навчання, проживання, харчування, розважальна програма, екскурсії.

 

Додатково оплачується: трансфери, авіаквитки, консульський збір.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page