top of page

UNIVERSITY OF THE ARTS LONDON

FASHION DESIGN AND STYLING WORKSHOP

University of the Arts London, UAL

 

Університет мистецтв Лондон (University of the Arts London, UAL) – це найбільший університет у Європі, що спеціалізується на сфері образотворчого мистецтва, дизайну, моди та театрального мистецтва, і складається з шести всесвітньо відомих коледжів: Camberwell College of Arts, Central Saint Martins, Chelsea College of Arts, London College of Communication, London College of Fashion and Wimbledon College of Arts.

 

У 2019 году Університет мистецтв зайняв 2-е місце у світовому рейтингу кращих університетів

 

Випускники університету займають провідні позиції у сфері моди, дизайну та образотворчого мистецтва. Ось невеликий список відомих імен: Стелла Маккартні, Джон Гальяно, Олександр Маккуїн, Хуссейн Шалаян, Пірс Броснан, Чарльз Саатчі.

Переваги програми:

 

Коледж Central Saint Martins (CSM) розробив літній двотижневий курс для молодих та амбітних хлопців 13-16 років, які хочуть удосконалити свої навички у сфері фешн-дизайну та стайлінгу, а також покращити їхнє портфоліо. Цей курс допоможе їм зрозуміти, як це навчатися в одному із найкращих арт-університетів світу.

 

Курс проходить на базі St Thomas More Language College, який знаходиться в престижному районі Кенсінгтон і Челсі.
У коледжі великі класні кімнати, власна територія для повсякденної діяльності, їдальня з повним комплексом послуг та місцем для пікніків та обідів на свіжому повітрі.

 

Студенти також будуть відвідувати головний кампус CSM, де у них буде доступ в бібліотеку і студійний простір а також буде індивідуальний тур по об'єктах. Під час програми учні, що працюють у цій будівлі,  будуть використовувати ті ж можливості та обладнання, що й академічні студенти.

 

Програма підходить для учнів з будь-яким рівнем знань та підготовки в галузі мистецтва та дизайну. Приїхавши до школи, вони не припинятимуть експериментувати, розробляти нові концепції та ідеї, вчитися новим технічним навичкам та постійно впізнавати щось нове.

 

Структура програми:

Протягом двотижневої програми студенти будуть повністю занурені у вивчення нових предметів та участь у майстер-класах: він розберуть фешн-ілюстрацію, поекспериментують із начерками та кресленнями, а також розглянуть основи 3D-дизайну (конструюватимуть одяг та експериментуватимуть із текстурою тканин та формами) .

 

Щодня у студентів буде 5 годин на те, щоб покращити свої знання та навички в галузі моди, стилю, створення моделей та форм, зачісок, макіяжу, режисури, зйомки фільмів та вибудовування правильного світла. Вони знайдуть впевненість у власних силах та ідеях, експериментуючи з дизайном та розробляючи різні креативні концепції, та зможуть покращити свої технічні навички під керівництвом викладачів з університету.

 

У учнів навіть буде можливість створити власний міні-фільм про моду.

 

На цьому фешн-курсі можна відчути, як проходить навчання всім дизайнерським процесам у самому коледжі Central Saint Martins, і переконатися, що тут вітається свій власний та індивідуальний підхід.

 

Розважальна програма:

У студентів буде активна спортивно-розважальна програма, і кожен із них зможе вибрати те, що йому подобається та підходить: це може бути футбол, волейбол, танці, теніс чи плавання.

 

Щовечора весь кампус збиратиметься разом для того, щоб взяти участь у талант-шоу, ночі казино, для перегляду фільму чи дискотеки.

 

Проживання:

2-місні кімнати із зручностями. Студенти проживатимуть у резиденції CHELSEA LIGHTFOOT HALL, яка знаходиться за кілька хвилин ходьби від всесвітньо відомої King's Road.

 

Дата програми 2020:

05 липня – 18 липня

19 липня – 01 серпня

 

Вартість курсу:

£3895/2 тижні

 

У вартість входить навчання, проживання, харчування, розважальна програма, екскурсії.

 

Додатково оплачується: трансфери, авіаквитки, консульський збір.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page