top of page

UNIVERSITY OF THE ARTS LONDON - FASHION ESSENTIALS: 11-13 YEARS OLD

University of the Arts London, UAL

 

Університет мистецтв Лондон (University of the Arts London, UAL) – це найбільший університет у Європі, що спеціалізується на сфері образотворчого мистецтва, дизайну, моди та театрального мистецтва, і складається з шести всесвітньо відомих коледжів: Camberwell College of Arts, Central Saint Martins, Chelsea College of Arts, London College of Communication, London College of Fashion and Wimbledon College of Arts.

 

У 2019 году Університет мистецтв зайняв 2-е місце у світовому рейтингу кращих університетів

 

Випускники університету займають провідні позиції у сфері моди, дизайну та образотворчого мистецтва. Ось невеликий список відомих імен: Стелла Маккартні, Джон Гальяно, Олександр Маккуїн, Хуссейн Шалаян, Пірс Броснан, Чарльз Саатчі.

Переваги програми:

 

Цей захоплюючий курс, розроблений фахівцями London College of Fashion являє собою введення в індустрію моди, яка проведе вас через весь процес моди, від дизайну до готового одягу, а також дасть можливість дізнатися більше про різні професії та їх роль в індустрії моди.
Ви почнете з вивчення брендингу та маркетингу, щоб створити власну марку та логотип. Потім ви будете проводити дослідження у супроводі відвідувань магазинів та виставок, перш ніж вивчати методи дизайну, які ви можете використовувати для створення колекції для вашого бренду.

Ви вивчите деякі основні принципи розкрою тканини і отримаєте шаблон для пошиття одягу, щоб ви могли розкроїти і пошити свій власний зразок. Після цього ви зможете прикрасити свій одяг із використанням різних матеріалів. На заключному етапі ви будете стилізувати і сфотографувати вашу роботу в фотостудії, щоб створити образ, який представляє ваш бренд.

 

Структура програми:

 

Протягом двотижневої програми студенти будуть повністю занурені у вивчення нових предметів та участь у майстер-класах. Щодня вони дізнаватимуться про щось нове і зможуть охопити великий спектр тем і дисциплін:

 

  • Які різні професії та ролі в індустрії моди?

  • Брендинг та маркетинг; зосередитися на логотипах

  • Дизайн одягу та планування асортименту; різні методи проектування

  • Вибір та робота з тканиною

  • Складання одягу: введення в розкрій та використання швейної машини

  • Доробка вашого власного предмета одягу

  • Фотографія та стиль; у тому числі погляд на вуличний стиль

  • Різні форми медіа та маркетингу в індустрії моди

 

У студентів буде можливість застосувати всі отримані знання та навички, створивши свій власний проект під керівництвом викладачів. Додому хлопці поїдуть зі скетчбуком, повністю заповненим оригінальними ідеями, готовим одягом, створеним своїми руками.

 

Розважальна програма:

Програма проводиться на базі школі Harrow. Школа Харроу була заснована у 1572 році. Серед відомих учнів у минулому – колишній прем'єр-міністр Великобританії сер Уїнстон Черчілль, поет лорд Байрон, перший прем'єр-міністр Індії Джавахарлал Неру та король Йорданії Хуссейн. Школа считается одной из самых престижных  школ в Великобритании.

Студенти літньої школи повністю занурені в атмосферу Харроу: від проживання в одному із знаменитих пансіонів до вивчення знаменитих будівель, в яких знімалися такі фільми, як Гаррі Поттер.

Курс проводиться Лондонським коледжем моди, але все харчування, проживання та розважальна програма надаються Harrow School

 

Проживання:

Одна або 2-місні кімнати зі зручностями на поверсі.

 

Дата програми 2020:

23 липня – 05 серпня

Вартість курсу:

£3695/2 тижні

 

У вартість входить навчання, проживання, харчування, розважальна програма, екскурсії.

 

Додатково оплачується: трансфери, авіаквитки, консульський збір.

Зв'яжіться з нами, щоб забронювати програму

bottom of page